תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ריאל מוכנה לשלם 80 מיליון על "פוגבה החדש"

ריאל מוכנה לשלם 80 מיליון על "פוגבה החדש"
רנאטו סאנצ'ס בן ה-18 מבוקש. בייל ייעדר כ-3 שבועות, זידאן נגד הרופאים

העיתון "אס" מקדיש את השער שלו למטרה החדשה שסימנו פלורנטינו פרס וזינאדין זידאן לעונה החדשה. הם רוצים לרכוש בקיץ את רנאטו סאנצ'ס קשרה בן ה-18 של בנפיקה שסעיף השחרור שלו עומד על 80 מיליון יורו.

 

בבנפיקה הבינו שיש להם יהלום ביד ותוך כמה חודשים החתימו אותו על חוזה חדש בו סעיף השחרור שלו עלה מ-30 ל-80 מיליון יורו. הוא הוחתם עד 2021 ולמרות שהוא רק בן 18 הוא כבר השחקן הכי יקר בליגה. מי הסוכן שלו? כמובן ז'ורז' מנדש.

 

 

 

למרות שאינו גבוה, הוא מכונה "פול פוגבה החדש" בגלל שהוא משחק במרכז המגרש. סאנצ'ס כבר נחשב לתגלית החדשה של הליגה הפורטוגלית השנה. בנפיקה קיבלה עליו כבר הצעות ממנצ'סטר יונייטד מעל 60 מיליון יורו. משחקו הראשון בקבוצה הבוגרת היה ב-25 בנובמבר נגד אסטנה.

 

סאנצ'ס ששיחק בבנפיקה ב' שיחק עד כה 19 משחקים בבוגרים בכל המסגרות וכבש שני שערים, כולל אחד מרהיב מול אקדמיקה. מאז שהחל לשחק, הוא הפסיד רק פעם אחת ובנפיקה צמודה לספורטינג ליסבון במקום הראשון עם 52 נקודות. מעבר לריאל ויונייטד, גם באיירן מינכן וברצלונה מעוניינות בשירותיו.

 

גם מאמן אתלטיקו מדריד, דייגו סימאונה, החמיא לו ואמר שהוא עשוי להגיע רחוק ויש לו את כל הנתונים. השחקן בעל ראיית המשחק הטובה, מוסר מצוין ומסוגל לחסל את התקפות היריבה הגיע לבנפיקה במחיר מציאה - רק 750 אלף יורו.

 

בייל ייעדר כ-3 שבועות, זידאן נגד הרופאים

 

בתוך כך נמשכות האכזבות עם הפציעה של גארת' בייל שכבר נפצע שלוש פעמים העונה ו-11 פעמים מאז הגיע לריאל בקיץ 2013.

 

 

זידאן יצא נגד רופא הקבוצה, מרטין אולמו, והצוות הרפואי וקרא לצוות להודיע לו רק כשבייל יהיה בריא אחרי שהתברר שהוא ייעדר לפחות עוד שלושה שבועות. זידאן אמר לו לפי הפרסומים שהוא מוכר אשליות כדי להרגיע את צוות האימון.

 

המאמן הצרפתי לא לבד, הצוות הרפואי ספג ביקורת מכל שחקני הקבוצה כבר בעונה שעברה. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ