דיווח: ז'וזה מוריניו עשוי להגיע ליונייטד העונה

דיווח: ז'וזה מוריניו עשוי להגיע ליונייטד העונה מוריניו | צילום: GettyImages
המיוחד נחשב לחבר טוב של ואן חאל, אבל ב"סאן" טוענים כי הזעזוע מתקרב
ז'וזה מוריניו ולואי ואן חאל נחשבים לחברים טובים, אבל זה כמובן לא מפריע ל"סאן" לטעון כי הפורטוגלי עשוי להחליף את חברו כמנג'ר מנצ'סטר יונייטד עוד העונה. הצהובון האנגלי מאמין כי אד וודוורד, מנכ"ל השדים האדומים, איבד אמון בוואן חאל לאחר ההפסד 2:1 לסנדרלנד.
 
על פי הדיווח, הנהלת יונייטד נכנסה לכוננות - לא רק בגלל ההפסד, אלא בעיקר מכיוון שוואן חאל הרים ידיים והצהיר כי לקבוצתו אין סיכוי לסיים בטופ 4. אגב, ההפסד של סיטי לטוטנהאם השאיר את יונייטד במרחק של 6 נקודות בלבד מהמקום הרביעי.
 
 
בהנהלה סבורים שלא יפסידו כלום אם ימנו כעת את מוריניו לתפקיד, כך לפי "הסאן", וכי האוהדים יקבלו בצורה טובה את ההחלטה. מה שבצהובון לא לוקחים בחשבון, זה שהסיכוי ש"המיוחד" יתקע סכין בגב לוואן חאל הוא לא כל כך גבוה.
 
בינתיים, אלן שירר, כוכב נבחרת אנגליה בעבר, כתב בטורו ב"סאן", כי ואן חאל נשאר ללא כוח ודלק. "הערצתי את העמידה שלו בחודשים האחרונים למרות התוצאות והביקורת. הוא גם ניסה לשכנע את כולם שהמציאות ביונייטד היא רק פנטזיה של התקשורת שכותבת כל העת שהוא יפוטר, אבל אחרי ההפסד מול סנדרלנד מצאתי מנג'ר מובס שלא יכול יותר להילחם. פשוט נגמר לו הדלק. ראיתי אדם מובס. בקצב הזה הם לא יצליחו גם בליגה האירופית".
 

חברים קרובים. ואן חאל ומוריניו (gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ