תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח בספרד: סימאונה ביקש לעזוב לצ'לסי

סימאונה. מרגיש שזאת ההזדמנות לעזוב | צילום: Gettyimages
מאמן אתלטיקו סומן בלונדון כיורש של ז'וזה מוריניו. ירוויח 12 מיליון יורו לעונה

למרות הידיעות שמאמן יובנטוס, מסימיליאנו אלגרי, בדרך לצ'לסי בעונה הבאה, הבוקר דווח בתקשורת הספרדית שדייגו סימאונה הודיע להנהלת אתלטיקו מדריד שהוא מעוניין לעזוב בקיץ לבלוז. בכל הפרסומים אחרי פיטורי ז'וזה מוריניו הודגש שסימאונה הוא המועמד המועדף של רומן אברמוביץ', אבל ההערכות היו שהארגנטיני מעדיף להישאר במדריד.

 

"אל צ'ולו" רוצה כנראה להחליף אווירה ולנסות להגיע למטרות חדשות. הוא מאמן כבר ארבע שנים את הקולצ'ונרוס וזכה איתה בליגה האירופית ובאליפות ספרד. הארגנטיני יקבל 12 מיליון יורו לעונה בצ'לסי – משכורת כפולה ממה שהוא מרוויח במדריד.

 

 

לפי הדיווח סימאונה מאמין שזה המועד האופטימלי לעזוב את אתלטיקו, למרות שהוא חתום בקבוצה על חוזה חדש ואמר שהיא הפרויקט של חייו. צ'ולו רוצה לקבל את האישור של הקולצ'ונרוס ולצאת בראש מורם מהקבוצה ולא בכעס. לכן הוא זקוק לאישור הנהלת המועדון לעזיבתו.

 

אברמוביץ' רוצה את סימאונה לא רק בזכות ההישגים שלו אלא גם בגלל שיש לו יחסים חמים מאוד עם האוהדים והוא ידוע שהוא בקשר מצוין עם שחקנים. הוא המאמן שקידם את דייגו קוסטה ואם יגיע לצ'לסי אברמוביץ' סבור שהחלוץ יגלה יכולת טובה יותר מהעונה האחרונה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ