תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מחמאות לסייף: "החזיר את האש למשחק"

זוכה למחמאות בבלגיה. סייף | צילום: Gettyimages
גנט נכנעה 3:2 לוולפסבורג, אך בבלגיה אהבו את מה שראו מהחלוץ הישראלי
קני סייף זוכה למחמאות על הופעתו בשמינית גמר ליגת האלופות, למרות הפסדה הביתי של גנט 3:2 לוולפסבורג. החלוץ הישראלי נכנס כמחליף בדקה ה-61 (בפיגור 3:0) ועזר לאלופת בלגיה לבצע-מיני קאמבק, תוך שהוא מבשל את השער השני.
 
בעיתון הבלגי "האט ניוזבלדט" נכתב: "סייף היה מצוין מהרגע שנכנס למגרש. הוא החזיר את האש למשחק של גנט וגם בישל מצוין לקוליבאלי, שער שהשאיר תקווה לגנט". סייף קיבל את הציון 7, כאשר רק כובש השער הראשון, סוון קומס, קיבל ציון דומה.
 
 
למרות המחמאות לסייף, הסיכוי של אלופת בלגיה לעבור לא גבוה. מאמן גנט, היין ואנהאזברוק, הודה: "התוצאה בסופו של דבר לא גרועה, אבל זה לא היה המשחק הכי טוב שלנו העונה. כמה שחקנים שיחקו מתחת לרמה שלהם. אחרי השער הראשון שכבשנו האמונה חזרה, יכולנו אפילו לכבוש את השלישי. אני שואל עצמי למה לא שיחקנו כך מההתחלה. אם נשחק כמו במחצית הראשונה יש לנו אפס סיכוי להצליח בגומלין, אבל אם נכבוש שער מוקדם אולי הם ייכנסו ללחץ".
 
מנגד, יוליאן דראקסלר, כוכב וולפסבורג שכבש צמד, סיפר: "גנט הוכיחה שהיא קבוצה טובה, היא עשתה לנו חיים קשים אחרי שכבר הובלנו 0:3. אני אופיטימי שנעבור אותם אחרי הניצחון בחוץ, אבל צריך יהיה להיזהר בגומלין". 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ