התירוץ של ואן חאל: "סובלים מחוק מרפי"

התירוץ של ואן חאל: "סובלים מחוק מרפי"
מנג'ר מנצ'סטר יונייטד אובד עצות אחרי ההפסד בדנמרק. מוריניו יברח לטובת אינטר?
גם אם לא יודה בכך בפומבי, נראה כי לואי ואן חאל כבר לא יכול לחכות שהסיוט כמנג'ר מנצ'סטר יונייטד יגיע לסיומו. השדים האדומים ספגו הפסד מביך נוסף, 2:1 אצל מידטיילנד הדנית, וייאלצו לעבוד קשה כדי להעפיל לשמינית גמר הליגה האירופית. אם לא די בצרות, אז דויד דה חאה נפצע בחימום, לא נטל חלק במשחק ומצבו כרגע לא ברור.
 
אוהדי מנצ'סטר יונייטד, שמסרבים להתרגל למצב העגום אליו נקלעה קבוצתם, קיללו בסיום את ואן חאל. ההולנדי הגיב במסיבת העיתונאים: "יש להם זכות לצעוק כך, אבל אנחנו צריכים להשתפר ואז הם יחזרו לתמוך בנו". 
 
 
"כל מה שקורה לנו זה חוק מרפי. מה שיכול ללכת גרוע, יילך הכי גרוע שאפשר", התעקש ואן חאל. "אם אתה מתחיל את המשחק כשהשוער שלך הוא הפצוע ה-14 העונה, אז אתה לא מתחיל כרגיל. הרבה דברים מתרוצצים בראש של השחקנים וברבע השעה הראשונה לא היינו טובים. אחרי זה השתפרנו וכבשנו. במחצית השנייה לא ניצחנו עימותים ולא השגנו אף כדור שני, אבל ג'סי לינגארד החמיץ פעמיים". 
 
נשאר חסר אונים. ואן חאל (gettyimages)
 
מייקל קאריק לא חיפש תירוצים והדגיש: "זה לא טוב מספיק. התוצאה וההופעה שלנו לא מתקבלים על הדעת". על פי דיווח ב"מירור", לחלק מהשחקנים בסגל יש סעיף בחוזה שאומר כי משכורתם תקוצץ במידה שיונייטד לא זוכה בליגת האלופות/הליגה האירופית ומסיימת מחוץ לטופ 4 באנגליה.
 
בתוך כך, באנגליה מפרסמים כי אינטר מגששת אצל ז'וזה מוריניו במטרה להחזירו לסן סירו, במקומו של רוברטו מנצ'יני המאכזב, כאשר הטענה היא הטענה היא שאם יונייטד לא תמהר לסגור עם המנג'ר הפורטוגלי היא עלולה לאבד אותו. "המיוחד" דחה אמנם את ריאל מדריד שרצתה בו, אבל על פי הדיווחים הוא מתחיל לאבד סבלנות בנוגע לסחבת מול השדים האדומים.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ