תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עולה לבירה? טביב שוקל להחתים את בניון בקיץ

עולה לבירה? טביב שוקל להחתים את בניון בקיץ
גורם: "מהלך מבורך מקצועית וכלכלית, יכול להחזיר לעידן מלמיליאן ואוחנה"
ההכרזה של קפטן מכבי חיפה יוסי בניון על סיום דרכו במועדון בתום העונה וכוונתו לשחק עונה נוספת בקבוצה אחרת לא הגיעה משום מקום. הקשר המנוסה מתוסכל מקריאות חלק מהאוהדים נגדו כבר תקופה ארוכה, אבל זהו רק חלק מהסיפור. 
 
כבר שבועות ארוכים יש לפחות שלושה מועדונים ששולחים מסרים לעברו של בניון בכוונה לצרפו. בנוסף לבני יהודה ולהצעה לשמש בתפקיד מקצועי בהתאחדות לכדורגל, מתברר שאלי טביב רוצה את יוסי בניון בבית"ר ירושלים ועל פי גורם בכיר ביותר במכבי חיפה: "יש דיבורים בבית"ר ירושלים על רצון לראות את יוסי בניון במועדון. מי שצריך לדעת זאת במכבי חיפה כבר שמע על כך".
 
 
בעבר כבר התבטא יוסי בניון שהקבוצה אותה הוא אוהב היא בית"ר ירושלים, ובמועדון מהבירה לא שוכחים זאת. אלי טביב מאמין כי למרות גילו של השחקן (36) הוא יכול לתרום לקבוצה והגעה שלו לעיר הבירה תגרום לרעידת אדמה חיובית בקרב האוהדים. 
 
על פי מקורבים לאלי טביב, הגעתו של בניון לירושלים עשויה לגרום לאפקט דומה לזה שקרה במכבי חיפה, שאלפי אוהדים ירכשו כבר בקיץ מנויים, כולל אוהדים מחוץ לירושלים כמו שהיה בשנות ה–90 תחת המאמנים דרור קשטן ואלי כהן.
 

בניון, בעונה הבאה ימלא את טדי? (ערן לוף)
 
גורם במועדון אמר לאתר ספורט1: "זה מהלך מבורך מקצועית וכלכלית והגעתו העתידית של בניון לבית"ר ירושלים יכולה להחזיר אותנו לקבוצה כמו בעידן השיא של אורי מלמיליאן ואלי אוחנה".
 
בעקבות הסערה שהתעוררה והניסיון במועדון להרגיע את הרוחות, רבים מאוהדי מכבי חיפה מתכוונים לקיים מפגן תמיכה ענק ביוסי בניון ביום שלישי, כשמכבי חיפה תארח באיצטדיון סמי עופר את בני יהודה.
 

בחיפה מרגיעים, מסביב מחזרים (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ