ואן חאל: רשפורד מזכיר את קלוייברט, צ'אבי ומולר

ואן חאל: רשפורד מזכיר את קלוייברט, צ'אבי ומולר
מאמן יונייטד החמיא לכישרון אחרי 2:3 על ארסנל. ונגר: "ממשיכים להילחם"
לאחר הניצחון הגדול על לסטר במחזור הקודם, קיוו בארסנל להמשיך את המומנטום מול מנצ'סטר יונייטד. אך לצערם השדים האדומים הגיעו עם מומנטום משלהם ועם הנשק הסודי שלהם, מרכוס רשפורד, וסיימו עם ניצחון 2:3.


"אני לא יכול להגיד דבר רע על המחויבות של הבחורים שלנו", אמר ארסן ונגר בסיום. "שיחקנו באינטנסיביות גבוהה אבל נתנו להם לכבוש שערים קלים. אנחנו חייבים להישאר חיוביים ולהסתכל על המשחק הבא. יש לנו משחק נוסף ביום רביעי וצריך לשמור על מנטאליות מנצחת".


"נלחמנו עד הסוף ושלטנו בקצב המשחק, אבל היינו חייבים לספוג פחות שערים. זאת מלחמה ובמלחמה צריך להמשיך לקרב הבא, לנסות לנצח אותו ולחזור מחוזקים". גם פטר צ'ך לא ייחס להפסד חשיבות קריטית להמשך: "יש לנו עדיין אפשרות לזכות באליפות  ואנחנו נעשה הכל כדי לזכות בה".ונגר. "צריך להישאר חיוביים" (gettyimages)


כוכב המשחק, רשפורד: "זה היה המשחק הראשון שלי בפרמיירליג וזה היה יוצא מן הכלל. להבקיע שני שערים? זה רק בונוס".


"הייתי מרוצה מהיכולת והתוצאה" אמר לואי ואן חאל בסיום."זה סימן טוב שאתה יכול לשחק בצורה הזאת נגד אחת הקבוצות הטובות בפרמיירליג. במחצית הראשונה הימרנו כששיחקנו גבוה בחצי של ארסנל, אך ידענו לעשות התאמות בחצי השני".רשפורד. השערים הם רק תירוץ (gettyimages)


על מרכוס רשפורד: "יש סיבה ששמרנו על הסגל שלנו קצר, ככה אנחנו יכולים לתת הזדמנות לשחקנים הצעירים שלנו. בהיסטוריה שלי היו הרבה שחקנים שהצליחו לשחק טוב במשחק הראשון שלהם, מרכוס עשה את זה בשני משחקים רצופים אז הוא הוכיח איזה כישרון גדול הוא". כשנשאל מי היו השחקנים אליהם התכוון ציין את פטריק קלוייברט, צ'אבי ותומאס מולר.


אחד הרגעים המשעשעים במשחק היתה ההצגה של המאמן בפני השופט הרביעי, עליה אמר ההולנדי: "אני תמיד משתדל לשמור על קור הרוח שלי ולהישאר על הספסל. הפעם הרגשות שלי גברו עלי ואני מתנצל בפני השופטים". אגב, ברשת לא נשארו אדישים לאירוע:

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ