תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"כשהכל טוב לא צריך לתקן. אנחנו בכושר מצוין"

בבירה מרוצים | צילום: עידן סלם
בבית"ר מסבירים את היעדר הרוטציה בסגל. כמה שחקנים מאוכזבים מכך

בית"ר ירושלים אמנם נמצאת בפורמה נהדרת בתקופה האחרונה, אך לצערו של אלי טביב לא הכל ורוד. מספר שחקנים בקבוצה התאכזבו לשמוע את סלובודן דראפיץ' אומר שהוא "סוף סוף מצא את ה-11 שלו". גורם בצוות המקצועי הסביר: "כשהכל טוב לא צריך לתקן. כרגע הקבוצה בכושר מצוין ורואים שההמשכיות בהרכב ממש עוזרת לשחקנים".

 

המאמן הירושלמי אמנם מכיר את התחושות הללו אך לשיטתו, מי שטוב – ישחק. מבחינת דראפיץ', שחקנים צריכים להמתין להזדמנות ולקחת אותה בשתי ידיים. אך בימים האחרונים מנסה המאמן לקבוע לקבוצה משחק אימון על מנת לשמור את כל שחקני הקבוצה בכושר. מי שעשויים לקבל הזדמנות בהרכב בשבת מול קריית שמונה הם ניסו קפילוטו ולירוי צעירי.

 

דראפיץ'. מי שטוב משחק (דני מרון)

 

 

בצד הניהולי, בימים האחרונים מנסים בבית"ר לחשוב על שדרוג הקבוצה בעונה הבאה. יגאל הלל, המאמן המנטלי שזכור לטובה מהעונה שעברה, והסקאוט איתן מזרחי חזרו למועדון. גורם בבית"ר אמר: "אנחנו מודעים לכך שיש לנו הרבה מה לשפר. אנחנו עושים חושבים ומנסים לשנות את מה שצריך".

 

בעניין אחר, בבית"ר יש עד כה אכזבה  מארסניו ואלפורט שלא מצליח להותיר חותם בקבוצה ואם לא יכול שיפור דרסטי בשבועות הקרובים, הוא ישוחרר מהקבוצה בקיץ.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ