תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"קונטה יהיה מאמן צ'לסי. רומן אברמוביץ' הודיע"

"קונטה יהיה מאמן צ'לסי. רומן אברמוביץ' הודיע"
באיטליה מדווחים שהמאמן הלאומי יגיע ללונדון אחרי היורו וירוויח כ-4 מיליון יורו

בשבועות האחרונים התרבו הדיווחים לפיהם נפל הפור אצל רומן אברמוביץ', והוא החליט כי מאמן צ'לסי בעונה הבאה יהיה אנטוניו קונטה. השמועות הללו קיבלו חיזוק עם דיווח נוסף שמגיע מארץ המגף.

 

לפי הדיווח שהופיע בעיתון האיטלקי "קוריירה דלו ספורט", אברמוביץ' שוחח עם שחקני הבלוז והודיע להם כי החתים את המאמן, שבימים אלו מתכונן ליורו 2016 במהלכו יאמן את נבחרת איטליה. בעיתון נכתב ששכרו של קונטה יהיה כ-4 מיליון יורו פלוס בונוסים.

 

הבהיר לשחקנים שהידינק לא ימשיך. אברמוביץ' (gettyimages)

 

על פי הדיווח, הבעלים גם אמר לשחקנים שחוס הידינק יעזוב "בוודאות, למרות שהוא עושה עבודה טובה מאוד". הידינק כזכור מונה למאמן זמני בפעם השנייה בשנים האחרונות לאחר שתפס את מקומו של ז'וזה מוריניו שפוטר.

 

אם אכן קונטה ימונה לעמוד על הקווים בסטמפורד ברידג', הוא צפוי להיות המאמן החמישי האיטלקי שעושה את זה ב-20 השנים האחרונות. קדמו לו ג'יאנלוקה ויאלי, קלאודיו ראניירי, קרלו אנצ'לוטי ורוברטו די מתיאו, שהוביל את הקבוצה לזכייה היסטורית בליגת האלופות.

 

מאסימו קררה, שהיה מאמנה הזמני של יובנטוס בארבעת החודשים בהם הורחק אנטוניו קונטה ולאחר מכן שב לעמדת עוזר המאמן בגברת הזקנה, עשוי להמשיך עם קונטה ולהיות עוזרו בעונה הבאה בסטמפורד ברידג'.
 
קררה. שיתוף הפעולה עם קונטה נמשך (Gettyimages)
 
קררה, כיום חלק מהצוות של נבחרת האזורי, נחשב לדמות מוערכת מאוד בכדורגל האיטלקי, אבל לא רבים יודעים כי הוא נמצא אשם בהריגת שתי סטודנטיות בתאונת דרכים בערב תחילת השנה האזרחית 2011 ונענש ב-2013 במאסר למשך 30 חודשים. 
 
קררה טען במהלך המשפט כי לא יכול היה להימנע מהתנגשות ברכבן של הסטודנטיות שהלכו לעולמן בטרם עת, אך השופט פסק כי היה לו מספיק זמן להגיב ולהימנע מכך, אם כי מומחה בתחום סבר כי פעולה למניעת התאונה לא התאפשרה בשל תנאי מזג האוויר.
 
בנוסף לקונטה וקררה, לצוות החדש שיגיע לצ'לסי יצטרפו אנג'לו אלסיו, ג'יאנלוקה קונטה, מאורו סנדראני, פרופסור פאולו ברטלי שישמש כמאמן הכושר וכן הפרופסור ג'וליו טוס, בעברו בברצלונה, שיעבוד עם הסגל על הפן הפיזיולוגי.

 

דיווחים קודמים על התקרבותו של קונטה לצ'לסי

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ