תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דוד אבי יסדר לגיא לוזון את הנבחרת

לוזון. מפתיע שהוא הוזכר כמועמד | צילום: Gettyimages
דעה: מישהו מופתע מכך שאחיינו של יו"ר ההתאחדות בעבר נמצא בתמונה?

לפני כשלוש שנים הופתע יו"ר ההתאחדות דאז, אבי לוזון, למראה שלטים שנתלו ברחבי עירו פתח תקווה, שקראו לו להתמודד על משרת ראש העיר.

 

אזרח פתח תקוואי תם עשוי היה לחשוב כי ישבו להם בשיחת סלון מספר פתח תקוואים מודאגים מעתידה של העיר, שברו את הראש מי יצילם מצרה, חשבו על הייטקיסטים, על גנרלים לשעבר, עד שקפץ להם הרעיון שאבי לוזון, זה מהכדורגל, הוא האיש המתאים. ומכיוון שהטלפון של לוזון בדיוק היה תפוס, החליטו להוציא רבבות שקלים על מסע פרסום כדי ליידע את האיש שהוא הנבחר.

 

 

לוזון המופתע עד השמיים הגיב אז שזה מחמיא לו ושאינו יודע כמובן מי עומד מאחורי השלטים. בסופו של עניין, כזכור, נבחר ראש עיר אחר לאם המושבות, לפחות עד הכינוס הבא של פתח תקוואים אחרים שיתמלאו דאגה מעתידה של העיר.

 

די בדומה שמענו השבוע שלובי עסקנים מתארגן ודוחף למנות את אחיינו של כמעט ראש העיר, גיא לוזון, לתפקיד מאמן הנבחרת. גם כאן עשוי היה אוהד כדורגל תם לחשוב שפורום לא רשמי של חברי הנהלה ישב לשיחת סלון, מודאג ממצבה של הנבחרת, ובאופן מקרי סינן שמות עד שעלה שמו של גיא והכל פרצו בריקוד הורה מאושר למשמע הרעיון המפתיע והמצוין.

 

לוזון. מפתיע הרעיון שהוא יאמן את הנבחרת, לא? (Gettyimages)

 

והרעיון אכן מצוין: המועמד הקודם רן בן שמעון פוטר מקבוצתו לנוכח ירידה דרסטית ביכולתה, בעוד שגיא לוזון פוטר בשתי העונות האחרונות רק משתי קבוצות עקב ירידה ביכולתן. גיא הבוגר הוא בעל ניסיון רב ועשיר באימון קבוצות כדורגל ביחס לנער טירון, כמו אלישע לוי למשל. הוא מאופק וממלכתי יותר מאלישע הפרא המביש. יאללה ג'מעה, בואו נפתיע אותו ונתקשר לחברת השלטים.

 

מקווצ' לקווצ', בסוף זה יקרה. אתם עוד תראו. לא יילך הפעם? יילך בפעם הבאה. אז מה אם לגיא לוזון אין הישגים במקצוע הזה, נו, איך קוראים לו, כדור-משהו. דוד אבי ילחש לדוד חלובה שילחש לדוד דמאיו, שילחש לדוד עיני, והקומבינה בסוף תיסגר וגיא יתמנה לתפקיד המאמן ובנאום ההכתרה, יושב לצד עיני, יתוודה עד כמה הוא מופתע ומוחמא. איזה תמים רן בן שמעון. באמת חשב שהוא יכול על כל אלה?

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ