תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'אנס להוכיח: קפילוטו רוצה להשתלט על ההגנה

צ'אנס להוכיח: קפילוטו רוצה להשתלט על ההגנה
הוא פתח כשחקן הרכב, נפצע וכחילה תפס את מקומו. 19:45: ק"ש - בית"ר

ניסו קפילוטו חזר הקיץ לבית"ר ירושלים כדי להיות בלם מוביל, לפחות כזה שמקומו בהרכב בטוח. ההתחלה היתה אכן כזו.

 

אם הייתם שואלים לפני חודשיים את סלובודאן דראפיץ', מאמן הקבוצה מהבירה, מי הם צמד הבלמים המועדף מבחינתו בהרכב הירושלמי הייתם שומעים מיד את התשובה: "קפילוטו ורואדה".

 

 

קפילוטו ששב משווייץ ורואדה שהגיע מספרד היו אמורים להרכיב חוליית הגנה אירופאית יעילה למרות שבתכניות של בית"ר לאו דווקא היתה הצלחה מסחררת כמו שיש עד כה.

 

בחודשיים האחרונים ודווקא אחרי שיובש בשל סאגת החוזה שלו ועל פניו הועדף דניאל אסקלינג, טל כחילה הנהדר נכנס להרכב בשל פציעה של קפילוטו ומאז פשוט פורח ויחד איתו כל הקבוצה הירושלמית וכאשר שחקן בית משחק טוב הוא בדרך כלל יזכה להעדפה.

 


קפילוטו בפעולה. רוצה לשחק (עדי אבישי)

 

שקל לעזוב, טביב הטיל וטו

מבחינת קפילוטו זה לא היה מקובל. הוא נכנס לשיחה עם דראפיץ', ביקש לשנות את הלך הדברים וברגע שלא קיבל תשובות כרצונו שקל אף לעזוב את הקבוצה בחודש ינואר אך טביב הטיל וטו והמהלך ירד מהפרק.

 

"בכל קבוצה מצליחה יש בסיס של שלושה בלמים", אמר אייל לחמן והסביר: "בעונה כל שחקן מסוגל לשחק 35 משחקים רשמיים ולכן כדאי שיהיו שלושה שחקנים בעמדה".

 

"שחקן צריך לתקוע יתד בקבוצה על מנת להתקדם בטח אם הוא נמצא בקבוצה טובה", הוסיף לחמן אך התקשה להצביע על נקודה שתצליח להשאיר את קפילוטו בהרכב גם בשבוע הבא: "נראה שלכחילה יש הרגע עדיפות בהרכב אבל הכדורגל דינמי ואין לדעת מה יוליד יום. ניסו צריך להמשיך לעבוד קשה כי את ההזדמנויות שלו הוא יקבל".

 


קפילוטו. כבר רצה לעזוב (דני מרון)

 

ב-19:45 (ישיר בספורט1 וב-HD) נגד עירוני קריית שמונה יהיה זה צ'אנס שקפילוטו יצטרך לקחת בשתי ידיים, אחרת ישוב לספסל וייתכן שהדרך החוצה בסוף העונה תהיה ברורה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ