תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רוקביציה ישחק במכבי ת"א אם יקבל אזרחות"

"רוקביציה ישחק במכבי ת"א אם יקבל אזרחות"
החלוץ פתח בהליך אזרחות. טביב תכנן: מימוש האופציה ומכירה לאירופה

ניקיטה רוקביציה כבש אמש (שבת) את שערו ה-11 העונה ב-0:2 של בית"ר ירושלים על עירוני קריית שמונה. יחד עם זאת, כלל לא בטוח שהחלוץ האוסטרלי-אוקראיני ימשיך ללבוש את מדי בית"ר ירושלים בעונה הבאה.

 

רוקביציה החל בתהליך קבלת אזרחות בצוותא עם חברו לקבוצה, דושאן מאטוביץ', אלא שייתכן והליך זה דווקא ישפיע עליו בכיוון ההפוך. מי שממתינה בפינה להפיכתו של רוקביציה לישראלי או לפחות לקבלת תעודת תושב ארעי שתאפשר לו לא להיחשב כזר היא מכבי תל אביב, במדיה כבר נבחן בעבר ולא הוחתם בגלל אותה סיבה.

 

 

"אם הוא מקבל אזרחות, הוא יהיה במכבי תל אביב", ציינו בסביבת השחקן. כעת מה שנותר לפתור את סכום העסקה כאשר לבית"ר ירושלים אופציה להארכת חוזהו בתום העונה ואז תוכל לדרוש עליו סכומים גבוהים יותר. לעת עתה יש לחלוץ סעיף שחרור ב-450 אלף יורו.

 

רוקביציה שמשתכר העונה כ-150 אלף יורו, שואף לשדרג את שכרו כאשר לבית"ר אפשרות לממש את האופציה עבור שכר של 200 אלף יורו לעונה, אלא שעד ה-15 ביוני התמונה עשויה להשתנות בהתאם לסוגיית האזרחות.

 


רוקביציה. סחורה חמה (ערן לוף)

 

הכוונה הראשית של טביב היתה להאריך את חוזהו של רוקביציה מתוך כוונה למכור אותו בקיץ בסכום של מיליון יורו לקבוצה באירופה או בסין אלא שכעת מכבי תל אביב מחכה בפינה ומסוגלת לשלם גם סכום כזה עבור החלוץ.

 

"יש התעניינות בסין, לגבי אירופה זה לא שרוקביציה כל כך שואף לצאת שוב. הוא שיחק כבר באירופה וגם באוסטרליה הרוויח סכומים יפים. הוא הגיע לארץ בעיקר בגלל בנו והרצון שיגדל בישראל", ציינו בסביבתו. "מכבי תל אביב מסוגלת לשלם לו שכר גבוה ולהשלים גם את רכישתו", סיכמו. כעת האצת הליך האזרחות עשוי לקבוע את עתידו של רוקביציה בעונה הבאה. 

 


רוקביציה ושכטר. ישארו בבית"ר? (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ