תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי מקווה? דראפיץ': יש לנו חשבון פתוח עם ב"ש

יעזור למכבי ת\א? דראפיץ' | צילום: ערן לוף
מאמן בית"ר לרדיו 103FM: "ההצלחה היא קודם כל של השחקנים. רוצה להישאר"
רבים הרימו גבה בקיץ שעבר, כאשר בית"ר ירושלים מינתה את סלובודן דראפיץ' למאמנה. כיום, אם כן, אותם אנשים אוכלים את הכובע. המאמן האלמוני יחסית מוביל את הצהובים-שחורים לעונה מדהימה שצפויה להסתיים עם הכרטיס לאירופה.
 
הערב (ראשון), אחרי הניצחון החמישי ברציפות ורגע לפני תחילת הפלייאוף העליון, דראפיץ' עלה לראיון בתכנית הספורט של רדיו 103FM. הוא התייחס להצלחה המפתיעה, למערכת היחסים עם אלי טביב ולרצון להישאר במועדון, וגם שלח מסר למוליכה הליגה.
 
 
"ההתחלה לא הייתה פשוטה בגלל כל מה שקרה בשרלרואה. לא ציפינו לעונה כזאת, אבל היה לנו גם מזל", הודה דראפיץ' והוסיף: "אני הכי שמח בעולם עכשיו. הבאנו שחקנים שלא שיחקו הרבה לפני כן, איינבינדר, אלעד גבאי... ופתאום זה התחבר. דן נתן לנו ערך מוסף, בחדר ההלבשה ועל המגרש".
 
דראפיץ' המשיך בצניעות אופיינית: "ההצלחה היא קודם כל של השחקנים. אם אין לך שחקנים טובים ומוכשרים, אתה לא יכול לעשות את זה. הפילוסופיה שלי? אנחנו לוחצים תמיד בכל המגרש. אנחנו אף פעם לא מתאימים את עצמנו ליריבה. רוצים ללחוץ ולהניע כדור כמו שצריך". 
 

"ההצלחה היא קודם כל של השחקנים" (דני מרון)
 
על החיבור עם אלי טביב, אחד הבעלים היותר דומיננטיים בישראל, סיפר המאמן: "לא הכרתי את שכטר לפני שהגיע. טביב הכיר אותו מהפועל ת"א. אמרו לי שהוא מתנהל ומתאמן כמו שצריך. טביב הכיר אותו מקצועית ואמרתי לו 'אני הולך איתך'. גבאי, חסוס, קלטינס, רוקאביצה, איינבינדר... אלה שחקנים שאני רציתי וטביב הלך איתי". 
 
דראפיץ', כאמור, עושה עבודה אדירה בבית"ר, אבל עדיין לא קיבל הצעה להאריך את החוזה. הוא התייחס לנושא ואמר: "לא חושב שיהיו איתי בעיות בפן הכספי. דראפיץ' לא יהיה הבעיה של בית"ר בנושא משא ומתן. יש לי חוזה מאוד מכובד, אני חי מספיק טוב. לא סגרתי לעונה הבאה, אף אחד לא פנה אליי עדיין". 
 
כשנשאל מה היה מעדיף לו היה מקבל הצעה מההתאחדות לכדורגל לאמן את אחת הנבחרות, ענה דראפיץ' באופן חד וברור: "אני רוצה להישאר בבית"ר ירושלים. מאוד כיף לי שם. אני מעדיף לעבוד בבית"ר מאשר בהתאחדות לכדורגל". 
 
"יש לנו חשבון פתוח עם הפועל באר שבע", סיכם מאמן בית"ר עם מבט לעבר הפלייאוף והסביר: "לא הצלחנו לנצח את ב"ש בליגה העונה. נרצה לנצח את הקבוצות שמעלינו. רוצים להוכיח שאנחנו קבוצה טובה והלוואי שזה יקרה. לא נוריד את הרגל מהגז. עד הסוף נהיה ספורטאים". 
 

בית"ר תהרוס לבאר שבע? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ