תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

השארת הסגל תעלה לטביב 350 אלף יורו

טביב | צילום: עדי אבישי
היעד של בית"ר: לשמור על המשכיות. 25 אלף צופים יגיעו למשחק מול חיפה
אם לא יקרה משהו ממש יוצא דופן, בית"ר ירושלים תסיים את העונה במקום השלישי, דבר שיסדר לה כרטיס למוקדמות הליגה האירופית. לכן, בבירה מתכוונים לעשות מאמץ לשמור על הסגל הקיים בעונה הבאה, בנוסף לחיזוק מסוים.
 
"יהיה קשה מאוד לשמור על הסגל הזה, אבל אלי טביב יודע שזו המטרה", אמר גורם בבית"ר. אז כמה באמת יעלה לבעלים כדי להשאיר את השחקנים הבכירים במועדון? על פניו, טביב יצטרך צפוי להוציא מהכיס כ-350 אלף דולר על מנת להשאיר את כל הסגל הקיים. לא סכום גדול מדי, אבל גם לא דבר של מה בכך.
 
 
איתי שכטר, אם יישאר, צפוי לקבל כ-150 אלף יורו יותר לשכרו, כאשר דן איינבינדר אמור לזכות לשדרוג של כ-100 אלף יורו בשכר ואילו ניקיטה רוקאביצה יעלה כ-60 אלף יורו יותר. בנוסף, שחקנים כבוריס קליימן וחסוס רואדה עשויים לבקש שדרוג, ואילו דוד קלטינס מסיים בעונה הבאה את חוזה החייל שלו. 
 

שכטר, יישאר בבירה? (ערן לוף)
 
שחקן נוסף שינסה טביב להשאיר בבית"ר הוא עומר אצילי, אולי ה-כוכב בסגל של סלובודן דראפיץ', כאשר הבעלים יודע כי אם לא יצליח להאריך את חוזהו הוא עלול לאבד אותו בחינם בחודש ינואר.
 
"אחרי העונה הזו ניתן לראות בבירור שיש משמעות למחנה אימון ופתיחת אימונים עם סגל מלא. אם לא היינו פותחים את העונה בצורה כל כך חלשה, אז יכול להיות שהיום היינו במקום אחר", אמר גורם במועדון כשהתייחס להכנות לעונה הבאה. 
 
בעניין אחר, בירושלים ישנה תכונה גדולה לקראת המשחק הקרוב נגד מכבי חיפה (שני, 20:55) כאשר הצפי הוא ליותר מ-25 אלף צופים. הבשורה הרעה מכיוון בית"ר היא פציעתו של אצילי שייעדר מספר שבועות.
 

ימלאו את טדי מול מכבי חיפה? (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ