המשחק בין בית"ר לסכנין ייערך ללא קהל חוץ

המשחק בין בית"ר לסכנין ייערך ללא קהל חוץ
המנהלת יצאה בהחלטה. טביב הצדיק: "היחס בסכנין משפיל". בעמותה תקפו
אוהדי בית"ר ירושלים לא יורשו להגיע למשחק החוץ של קבוצתם ב-28 בחודש בדוחא מול בני סכנין. בכך נענתה המנהלת לבקשת שתי הקבוצות למנוע מקהל חוץ להגיע למשחק הטעון ביותר בליגת העל.


אוהדי בני סכנין לא יוכלו להגיע לטדי למשחק מול בית"ר ירושלים בסיבוב השני של הפליאוף. אלי טביב, הבעלים של בית"ר, הגיב להחלטה התקדימית ואמר בקצרה: "מדובר בהחלטה מצוינת"."החלטה מצוינת". טביב (עדי אבישי)

מבית"ר ירושלים נמסר: "מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים והבעלים אלי טביב מוצאים בהחלטת בית הדין את הדבר הנכון והראוי לנוכח הנסיבות. שלום הציבור הוא העיקרון הראשון במעלה העומד לנגד עינינו, לפני קיום עיקרון הספורטיביות והאירוח המאפשר הגעת קהל קבוצת היריב. חווית ההגעה של קהל האוהדים שלנו לאצטדיון בסכנין אף פעם לא הייתה מלבבת בלשון המעטה, הגברת כוח האבטחה וההכוונה בנסיעה בדרך-לא דרך תוך כדי מעבר בכבישים לא סלולים ולא ראויים, בדוחק המלווה ביחס משפיל לעיתים. בנוסף לתחושת קרב מצד קהל בני סכנין וקריאות בגנות הלאום היהודי והלאומיות הישראלית, ביזוי הלאום היהודי, היא כבר יותר מדי. הרי משטרת ישראל לא יכולה להבטיח את שלום אוהדינו הלכה למעשה. לכן במצב של אין ברירה אנחנו רואים בהחלטה כפיתרון הטוב נכון לנקודת זמן זו".
 

עמותת אוהדי בית"ר, בניגוד לטביב, לא קיבלה את הבשורה בעין יפה: "בושה וחרפה. כך ניתן לכנות את ההחלטה שלא לאפשר לאוהדי בית"ר לפקוד את איצטדיון דוחא. איך ייתכן שאזרח ישראלי מנוע מלהגיע לאצטדיון כדורגל בשטח מדינת ישראל אך ורק בשל היותו פטריוט נושא דגל המדינה אוהד קבוצה אולי בעלת זיהוי פוליטי. אין הדבר מקביל למקרים אחרים במדינות אחרות שם נמנע מקהל להגיע על רקע יריבות ספורטיבית, במקרה הנ"ל מדובר על יריבות פוליטית גרידא ועל הרקע הזה מונעים מאיתנו להגיע לאירוע ספורטיבי".


הודעת העמותה נמשכה: "מה שווה כדורגל ללא קהל? גם הדואליות לכאורה שמנסים לצייר כאילו ההגעה של אוהדי סכנין לטדי מלווה באותו סיכון של אוהדי בית"ר היא צביעות! באיצטדיון דוחא חווים אוהדי ביתר פוגרומים של ממש אשר לא תופסים מספיק נפח תקשורתי משום מה. בושה וחרפה שבמדינת ישראל החופשית הדמוקרטית בעלת חופש תנועה מונעים מאוהדי ספורט להגיע לאירוע ספורטיבי בשל סיכון בטחוני. היום זו סכנין, מחר זו קבוצה אחרת ומפה המדרון חלקלק להסרת אחריות של המשטרה, המנהלת וההתאחדות. אם לא ניתן לקיים בדוחא משחקים בשל סיכון בטחוני לאוהדי כדורגל, שלא ישחקו שם".אוהדי בית"ר, לא קיבלו את הבשורה בעין יפה (ערן לוף)


"מנהלת הליגות לכדורגל מודיעה כי יוזמתו של יו"ר המנהלת, יורם באומן, לאימוץ המודל הקיים במספר מדינות באירופה (יוון, הולנד וכו'), בו מקיימים משחקים רגישים ללא מכירת כרטיסים לאוהדי הקבוצה היריבה תיושם כבר בשבוע הבא", נכתב בהודעת המנהלת.


"במקרים של משחקים בעלי רגישות גבוהה וחשש לעימותים בין קהלי אוהדים ועל פי בקשתם של שני המועדונים המשחקים", נאמר עוד בהודעה, "תוכל המנהלת לאשר לקבוצה הביתית שלא להקצות כרטיסים למכירה לקבוצה היריבה. לאחר שיו"ר המנהלת שוחח בעניין עם הבעלים של בית"ר ירושלים ובני סכנין, ולבקשתם, הוחלט ליישם את ההסדר כבר במסגרת המחזור ה-28". 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • טובול
  1
  ג'ונס
  0
  Live
 • ריגה
  0
  דאנדלק
  0
  Live
 • א.י.ק סולנה
  3
  אררט ירבאן
  1
  Live
 • קרבאך
  2
  פרטיזן טיראנה
  0
  Live
 • רוזנבורג
  4
  לינפילד
  0
  Live
 • לודוגורץ
  2
  פרנצווארוש
  3
  Live
 • CFR קלוז'
  3
  אסטנה
  1
  Live
 • פיאסט גליוויס
  1
  באטה בוריסוב
  2
  Live
 • סוטייסקה
  1
  סלובן ברטיסלבה
  1
  Live
 • מאריבור
  2
  ואלור
  0
  Live
 • סלטיק
  2
  סרייבו
  1
  Live
 • צ'יחורה סצ'חרה
  2
  פולה
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ