תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפנים לצפון: רוקאביצה הוצע למכבי חיפה

רוני לוי אישר. רוקאביצה | צילום: ערן לוף
החלוץ יעלה 450 אלף יורו. בכיר בכרמל אישר והוסיף: "כרגע לא עוסקים בכך"

במכבי חיפה אמנם מתעסקים בעיקר במשחקי הפלייאוף העליון וחצי גמר גביע המדינה, אך בחדרי חדרים כבר מתחילים לעסוק בהכנות לעונה הבאה. לספורט1 נודע שהשם החם שעלה לאחרונה בכרמל וסומן על ידי המאמן רוני לוי הוא של חלוץ בית"ר ירושלים ניקיטה רוקאביצה.

 

החלוץ האוקראיני/אוסטרלי חתום בבירה עד לסיום העונה, אולם לאלי טביב יש אפשרות לממש אופציה בחוזהו לעונה נוספת, במסגרתה יוצב לו תג מחיר של כ-450 אלף יורו.

 

כפי שנודע לספורט1, גורמים הקשורים לחלוץ המצטיין העבירו מסרים לחיפה לפיהם החלוץ, הנשוי לישראלית תושבת הקריות שמשפחתה היא אוהדת של מכבי חיפה, מעוניין לשחק בשורות הירוקים.

 

המשפחה של אשתו אוהדת מכבי חיפה. רוקאביצה (עדי אבישי)

 

הקבוצה של יעקב שחר אמורה לשחרר בתום העונה את הקשר הצרפתי/פולני לודביק אוברניאק, כשלפי מה שמסתמן גם חן עזרא לא ימשיך בעונה הבאה במתחם כפר גלים. בכך יוכל רוקאביצה להשלים באופן מקצועי את הפאזל ההתקפי, שיכלול את גילי ורמוט, אלירן עטר, גליינור פלט ויוסי בניון אם יוחתם לעונה נוספת.

 

גורם בכיר במכבי חיפה אישר את הידיעה: "הנושא מוכר למועדון. בשלב זה אנחנו לא עוסקים בשום מהלך של שחרור או רכש, מהלכים כאלה ייעשו רק בחודש, מאי כשיהיה ברור יותר לאן פני המועדון בעונה הבאה". על פי בירור שנעשה, רוקאביצה לא יוכל לקבל בקיץ אזרחות ישראלית ועל כן מכבי תל אביב שהתעניינה בשורותיו פחות נלהבת להחתימו כשחקן זר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ