תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אזלו הכרטיסים לאוהדי ב"ש למשחק העונה

חטפו את הכרטיסים למשחק העונה | צילום: דני מרון
הקהל האדום כבר לא יכול לחכות למפגש עם מכבי ת"א. גאדיר לדין?

הפועל באר שבע אמנם נעצרה בשני המחזורים האחרונים ותגיע למשחק העונה עם יתרון של נקודה בלבד על פני מכבי תל אביב, אבל זה לא מה שיגרום לאוהדים לנטוש את הקבוצה. היום (ראשון), שבוע לפני משחק העונה, אזלו כל הכרטיסים לקהל האדום. הכרטיסים נחטפו תוך שעות ספורות.

 

וככה נראה התור לקופות

Posted by ‎וסרמיליה - עמותת האוהדים‎ on Sunday, March 13, 2016
 

 

מי שלא בטוח יגיע למשחק העונה זהו מוחמד גאדיר. במכבי ת"א קיימת ביקורת כלפי תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, שאינו פועל במהירות להעמיד לדין משמעתי את חלוץ הפועל באר שבע, על סמך צילומי הטלוויזיה. הצהובים מציינים שאותו רשף דווקא הזדרז להעמיד לדין את בלם מכבי טל בן חיים בנסיבות דומות.

 

גאדיר נראה בצילומי הטלוויזיה נותן אגרוף לפניו של מגן רעננה עדי נמני, אירוע שנעלם מעיני השופט במגרש אוראל גרינפלד. "אם גאדיר לא יועמד לבסוף לדין ואף יורחק, זה יעמיד את תובע ההתאחדות במצב לא טוב", אמר גורם במכבי תל אביב.

 

 

ב-20 בספטמבר אשתקד נקלט בן חיים במצלמות כשהוא בועט באלי בבייב, כשקשר רעננה שכב על כר הדשא (הצהובים הפסידו 2:1 באותו משחק). רשף החליט להעמיד את הבלם לדין על סמך הצילומים ובן חיים הורחק משני משחקים בפועל.

 

ברעננה לא מתכוונים לעבור על המקרה של גאדיר לסדר היום ולפנות לרשף על מנת שגאדיר יועמד לדין. אם רשף לא ייענה לפנייה, תישקל פנייה לביה"ד העליון של ההתאחדות לכדורגל.

 

במקביל יזומן גרינפלד לתת הסברים למקרה גאדיר באיגוד השופטים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ