תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ז'אן טבק: מרוצה ממשחק ההגנה, מוטרד מההתקפה

אוחיון בדרך לסל של נס ציונה | צילום: דני מרון
מאמן מכבי ת"א לקראת המשחק בירושלים: "חשוב שכולם יהיו בריאים לפלייאוף"

מכבי תל אביב הביסה אמש (ראשון) ביד אליהו את נס ציונה 59:83 והחזירה לעצמה הרבה ביטחון לאחר ההשפלה בדרבי בשבוע שעבר מול הפועל תל אביב ולקראת המשחק בשבוע הבא בארנה נגד הפועל ירושלים.

 

עופר ברקוביץ' מאמן נס ציונה נשמע כועס לאחר התבוסה שספגה קבוצתו ואמר: "אני לא מקבל איך שנראינו. היינו חסרי אנרגיות. החצי הראשון היה בושה וחרפה וזה לא יהיה יותר".

 

 

ברקוביץ' הוסיף: "אני לא יודע להסביר את היכולת שלנו, אך אני יודע שזה לא ראוי. השחקנים צריכים להבין שמלבד הקרבה ואנרגיות, צריך לשחק טוב בהתקפה. בחצי השני היינו טובים יותר התקפית, אך עדיין לא הגענו ל-60 נקודות. חלק מהשחקנים צריכים לחזור לכושר טוב".

 

עופר ברקוביץ'. כועס ומאוכזב (דני מרון)

 

מנגד, מאמן מכבי ת"א ז'אן טבק, היה מרוצה ממספר דברים במשחקם של הצהובים: "השחקנים הבינו עד כמה היה חיוני לנצח הערב וזאת בניגוד לשבוע שעבר. באנו בגישה אחרת למשחק מול קבוצה שונה והובלנו מהפתיחה. עדיין יש לנו בעיה עם זריקות חופשיות שלא נכנסות, אני שמח ממשחק ההגנה שלנו. עשינו עבודה טובה במסגרת המאמץ הקבוצתי".

 

לגבי הקנס לשחקנים אמר: "זאת איננה החלטה שלי, אלא של הנהלת הקבוצה ולמיטב ידיעתי הנושא טופל. יש לנו בעיה כאשר אין לנו 10 שחקנים לאימון או כאשר אני נאלץ לשלב שחקנים צעירים באימון".

 

לגבי המשחק בשבוע הבא מול הפועל ירושלים: "מדובר ביריבה המרכזית שלנו על התואר, קבוצה טובה מאוד. אנחנו פוגשים אותם בפעם השלישית, במשחק אחד הכל יכול להיות. לי חשוב שכל השחקנים יהיו בריאים לקראת הפלייאוף".

 

איגור נסטרנקו, הסנטר של נס ציונה, נשמע מדוכדך לאחר הפסד החוץ ואמר: "לא באנו אגרסיביים למשחק, לא שיחקנו את המשחק שלנו. לקח לנו הרבה זמן להיכנס למשחק בחצי הראשון. היינו חסרי אנרגיות בהגנה. לא הגענו למחצית הראשונה".

 

קפטן הצהובים גיא פניני אמר: "מהרגע שהסתיים הדרבי, נכנסנו למוד אחר. האימונים השבוע היו אינטנסיביים ואיכותיים. כשמתאמנים כך, זה בא לידי ביטוי במגרש. עצרנו את נס ציונה על 6 נקודות ברבע הראשון וזה כל הסיפור".

 

בנוגע לקנס שהוטל על השחקנים והתערבות ארגון השחקנים בנושא: "אנחנו מכבדים את ארגון השחקנים ואת היו"ר ניר אלון שעזר ויעזור לנו. במקרה הזה, לא פנינו אליו, ברגע שיצא עם המכתב להנהלה, ישבתי עם יתר השחקנים והופתעתי מכך. במכבי פותרים את הבעיות בתוך המשפחה. דיברנו ופתרנו את הבעיות. הכסף יוחזר במלואו".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ