תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ההצעה לאצילי: 110 אלף דולר לעונה ל-3 שנים

אצילי. מתעקש לפתוח את המו\מ רק בקיץ | צילום: ערן לוף
גורם בבית"ר: "למה שהוא יקבל פחות מחצי לעומת חסוס רואדה (240 אלף)?"

לספורט1 נודע כי אלי טביב, הבעלים של בית"ר ירושלים,  הציע לעומר אצילי, כוכב הקבוצה, חוזה חדש לשלוש שנים (עד תום עונת 2018/19) בסכום של 110 אלף דולר לעונה. בסביבתו של הקפטן מכחישים שסוכניו קיבלו הצעה כלשהי מטביב ומתעקשים על כך שהבהירו לבעלים שהמו"מ יחל רק בקיץ.

 

אלא שבבית"ר חושדים שהמניע האמיתי מאחורי הדחייה הוא הסכום. 110 אלף דולר מהווים שדרוג משמעותי בשכרו של אצילי אבל עדיין מציבים הרחק מאחורי שלושת הזרים, קלאדומיר פריירה, ניקיטה רוקאביצה וחסוס רואדה.

 

 

הפיצוץ המתקרב בין הבעלים לקפטן הפכה לשיחת  היום בכל אימוני הקבוצה השבוע. "אם רואדה יקבל בעונה הבאה 240 אלף דולר,  מה פתאום שאצילי יקבל פחות מחצי, מה עוד שהוא יכול להרוויח סכומים גבוהים בהרבה בקבוצות אחרות", אמר גורם בקבוצה.  בסביבתו של טביב רואים בהתנהגות של אצילי לא פחות מכפיות טובה. "אם טביב היה מציע לאצילי יותר כסף, החוזה כבר היה נסגר", אמרו בסביבתו של טביב.

 

בתגובה לדברים פרסם סוכנו של אצילי, רונן קצב: "למרות הרצון לחכות לקיץ לניהול מו"מ כפי שנראה לנו נכון ותקין אבל כדי להוריד את העניין אחת ולתמיד מסדר היום התקשורתי אני מודיע בצורה הכי ברורה שיש שעומר אצילי מוכן לחתום מיידית בבית"ר ירושלים ללא מו"מ בכל סכום שיקבע הבעלים אלי טביב ולכל פרק זמן שירצה עם סעיף מכירה לחול בלבד, כך שכל הספקולציות לגבי אופציות או תרגילים למעבר לקבוצה אחרת בארץ מצדנו יירד מסדר היום התקשורתי. המחויבות של עומר היא טוטאלית וההערכה היא רבה על ההזדמנות לשחק בביתר ירושלים ועוד להיות קפטן הקבוצה דבר שלא מובן מאילו ועל זה תודה לבעלים אלי טביב, המערכת והאוהדים הנפלאים".

 

לאחר מכן גם בעלי בית"ר ירושלים אלי טביב החליט להגיב ובהודעה לתקשורת נכתב: "אני לא מנהל שום משא ומתן דרך אמצעי התקשורת".

 

המתח בקבוצה אף השפיע על מכירת הכרטיסים למשחק הערב (20:55) מול מכבי חיפה ורק 14 אלף כרטיסים נמכרו שחקן לקבוצה. "טביב זרק את אריאל הרוש, אבירם ברוכיאן, אופיר קריאף ועכשיו יש בעיות עם אצילי. לא ייקח הרבה זמן לאוהדים להבין מה קורה ולהתקומם נגדו", אמר לספורט1 אחד מהאוהדים הוותיקים והידועים בקבוצה.

 

דושאן מאטוביץ ישמש כקפטן במקומו של אצילי במשחק הערב, לידור כהן יעלה במקומו ב-11. אורי מגבו או ניסו קפילוטו יחליפו את אלעד גבאי בעמדת המגן הימני.

 

הרכב משוער:  בוריס קליימן, אורי מגבו (ניסו קפילוטו), טל כחילה, חסוס רואדה, דושאן מאטוביץ'; קלאודימיר פריירה, דוד קלטינס, דן איינבינדר; לידור כהן, איתי שכטר, ניקיטה רוקאביצה.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ