תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אוברניאק עשוי לעזוב. תנועה מגונה של קריאף לקהל

עצבני מאוד. בניון | צילום: דני מרון
הפולני התעצבן שלא שיחק וזרק חולצה ליציע, במועדון שוקלים לשחררו

הרבה כעס יש במכבי חיפה אחרי ההפסד 3:2 לבית"ר ירושלים. הירוקים מרגישים כי אלי חכמון ששפט את המפגש הכריע אותו עם כרטיס אדום מפוקפק לנטע לביא, במצב של שוויון 2:2. לאחר מכן, כידוע, גם אושר שער לבית"ר מעמדת נבדל.

 

בסיום המשחק התברר כי גם במהלכו לא היה רגוע בצד הירוק. בזמן שהתחמם בצדי המגרש, אופיר קריאף סימן אצבע משולשת לעבר אוהדי בית"ר. הוא התנצל על כך וסיפר: "יש לי כבוד גדול למקום בו גדלתי ולאוהדי בית"ר ירושלים. חשוב לי לציין שמדובר בשני אוהדים שגידפו בקללות איומות ולא בפעם הראשונה אותי ואת המשפחה שלי לאורך כל החימום. התנועה כוונה אך ורק אל אותם אוהדים, לא הייתי צריך לעשות את זה ואני מצטער על זה".

 

באירוע אחר במהלך המשחק, לודוביק אוברניאק, שכלל לא היה אמור להיכלל בסגל ונכנס אליו רק בגלל היעדרותו של גילי ורמוט, השתולל לאחר שלא נכנס כמחליף וזרק את חולצתו ליציע תוך שהוא מסנן מילים מכוערות. בעקבות כך, במכבי חיפה שוקלים לשחרר את הקשר הפולני באופן מיידי, כפי שקרה עם ניקולה דרינצ'יץ' ברגע שזה ביצע עבירת משמעת.

 

"הייתה החמרת יתר איתנו ואני אומר את זה בעדינות", אמר רוני לוי. "אני לא אומר כל מה שאני חושב כדי לא להיות מורחק. יש פרשן שיגיד איך בית"ר הבקיעה את השלישי. אני רואה שחקנים נותנים בוקסים והכל בסדר. למה דווקא ההיגיון עובד נגד מכבי חיפה?", התלונן מאמן הירוקים, "אם שופטים נגדנו? שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה".

 

 

"אני חושב שזה התפתח להיות אחד המשחקים הטובים העונה", הוסיף יוסי בניון. "אני שונא לדבר על שיפוט אבל זה עבר כל גבול. ההרחקה, שהוא לא ראה בה טוב, הרסה את המשחק. גם הגול השלישי בא מנבדל הבנתי. חבל שבמשחק עם אווירה כזו בין שני קהלים טובים, זה נגמר כך. נהרס קצת המשחק והטעם מר אבל נמשיך הלאה ונתכונן למשחק הבא".

 


הפנים אומרות הכל (דני מרון)

 

"מגיעות מחמאות לשחקנים כי זו לא פעם ראשונה שאנחנו חוזרים מ-2:0", התייחס רוני לוי למשחק עצמו. "לשחקנים יש אופי מיוחד ומנטליות חזקה. חזרנו יפה ולצערי ספגנו וחבל. אנחנו רוצים כרטיס לאירופה וכדורגל טוב. אנחנו רוצים להתקדם ולהגיע בכושר טוב לגביע".

 

"ניסינו לעשות את המקסימום בחצי השני וזה לא היה מספיק", הוסיף בניון. "פתחנו ברגל שמאל את הפלייאוף העליון אבל משחק בטדי הוא קשה. לאור התוצאות אנחנו עדיין במקום הרביעי שכנראה יוביל לאירופה. נקווה לנצח את רעננה ולצאת קצת לפגרה".

 

השתתף בהכנת הכתבה: שאדי חורי.

 


בטן מלאה על השיפוט. רוני לוי (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ