תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

משעור: אם נבקר פה עוד אולי יהיו יותר ערבים בליגה

משעור: אם נבקר פה עוד אולי יהיו יותר ערבים בליגה
בני הרצליה ביקרה בנצרת, בה גדל הפורוורד: "מרגש מאוד להיות כאן"

למרות שערביי ישראל מהווים כחמישית מאוכלוסיית המדינה ורבים מהם משחקים כדורגל ברמות הגבוהות ביותר, רק שניים מהאוכלוסייה הזו שיחקו בליגת העל בכדורסל ב-20 השנים החולפות. השחקן השני הוא כארם משעור, שמנפק עונה נהדרת בבני הרצליה ומסייע לה להתברג במקום הרביעי בטבלה. משעור, שקולע 7.9 נקודות למשחק, אף מועמד בעיני רבים לתואר תגלית העונה.

 

משעור ושחקנים נוספים מהרצליה ערכו ביקור מרגש בנצרת, בה נולד וגדל במסגרת הפעילויות החברתיות, "כדורסל למען הקהילה", שמקיימת מנהלת הליגה. השחקנים ביקרו בבית הספר "מקיף הגליל", ערכו תחרות שלשות (דרו קרופורד והתלמיד שאדי אסכנדר זכו) ואף קיימו משחק ראווה עם קבוצה משותפת של הקבוצות בני נצרת ואורתודוכסים נצרת, אותה ניצחו 37:51.

 

יש שם הרבה שחקנים טובים. משעור (מנהלת הליגה)

 

משעור עצמו, שניפק כמה הטבעות מלהיבות, התרגש מאוד מהאהדה הרבה לה זכה מהתלמידים המקומיים ואמר: "התרגשתי מאוד לקראת הביקור הזה, כאילו אנחנו באים לשחק פה משחק ליגה. זו הרגשה נהדרת להיות כאן, אני מודה לגורמים הרלוונטיים שיזמו וקידמו את האירוע היפה מאוד הזה. אם יהיו כאן יותר ביקורים כאלו, אולי גם יהיו יותר נציגים למגזר בליגה כי כמו שהיה ניתן לראות יש פה הרבה שחקנים טובים".

 

גם קפטן הקבוצה, אבירם זליקוביץ', שנהנה גם הוא מהעונה הטובה בקריירה עם 12.8 נקודות בממוצע למשחק, נראה נרגש מהאירוע ואמר: "זו תחושה מדהימה לבוא לפה ולראות את ההתרגשות של כארם וכל האנשים סביבו. אנחנו שמחים מאוד להיות כאן ושמחים שהוא חלק מאיתנו. הביקור הזה חשוב מאוד, כן יירבו פעילויות כאלו".

 

כארם משעור נותן שואו לילדי נצרת, הבוקר בביקור של בני הרצליה בעיר במסגרת פרויקט "כדורסל למען הקהילה" של מפעל הפיס ומנהלת הליגה

Posted by ‎מנהלת ליגת העל בכדורסל‎ on Wednesday, March 16, 2016

 

הקלע המוביל של הקבוצה מהשרון, דרו קרופורד (16.2 נקודות למשחק), סיפר גם הוא על הביקור: "'קיי' היה נרגש מאוד לפני שהגענו לכאן, אני יכול לספר שהוא הגבר הכי נחמד בעולם, שחקן מוכשר, צנוע שלא שוכח מאיפה הוא הגיע ואוהב להחזיר לקהילה. הוא שחקן נהדר, איש מדהים ו-'טים-מייט' טוב מאוד. תענוג גדול שהוא אחד מאיתנו". על הביקור עצמו העיד הפורוורד: "חוויה נהדרת, במיוחד לאור העובדה שזו עיר הולדתו של כארם. הפעילויות האלו הן קודם כל בשביל הילדים. כיף לראות אותם מתרגשים כל כך ונהנים".

 

"משעור מאוד התרגש". קרופורד (מנהלת הליגה)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ