תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לואיס אנריקה: את מי אני לא רוצה לפגוש? בארסה

שלישיית MSN. \כמו הסגרדה פמיליה\ | צילום: AFP
המאמן: "מראה איזו עבודה נעשית כאן". ארסן ונגר יסיים את תפקידו?

כמו שאומרים בשכונה זה לא היה כוחות. ברצלונה ניצחה את ארסנל כצפוי 1:3 אחרי 0:2 באמירויות ועלתה בפעם תשיעית ברציפות לרבע גמר האלופות וקבעה שיא מועדון חדש. ארסנל עוד איימה עם 1:1 זמני, אבל לא היתה יכולה להשיג יותר.

 

ארסן ונגר ציין את משחקו ה-200 באלופות ואולי האחרון, בצורה הכי גרועה האפשרית. בארסה השלימה משחק 50 העונה עם ניצחון 39 ורשמה שיא מועדון באלופות של ניצחון עשירי רצוף בבית. השיא הכללי עדיין שייך למנצ'סטר יונייטד עם 12 ניצחונות רצופים. לליונל מסי חסרים רק שני שערים להגיע ל-500 אחרי שהבקיע אתמול שער כאשר שלישית MSN כבשה ביחד את כל השערים. דויד אוספינה הוא השוער ה-124 שספג שער מרגלי ברצלונה במפעל.

 

 

לואיס אנריקה התחכם בסיום ואמר: "הקבוצה היחידה שאני לא רוצה ברבע היא ברצלונה וזה לא יקרה. במחצית הראשונה היה לנו קשה לשלוט במשחק. ניסינו לשחק אחרת וזה לא הלך. לארסנל מגיעות מחמאות. הם באו בלי שהיה להם מה להפסיד ועשו לנו חיים קשים" לגבי העלייה התשיעית ברציפות אמר: "זה מראה עד כמה עבודה גדולה נעשית במועדון. אלה מספרים ייחודיים".

 

לואיס סוארס הודה: "לא יודע עם איזה חלק של הגוף כבשתי את שער היתרון 1:2. זה היה שער חשוב, כי הם דחפו קדימה אחרי ה-1:1 וניסו לעלות ליתרון. ציפינו למשחק פיזי נגדם ולכך שהם ישחקו נגדנו במתפרצות". סוארס שכבש ובישל היה מעורב העונה ב-61 משערי ברצלונה עם 43 שערים ו-18 בישולים. מדהים.

 

סוארס. מספרים מדהימים (gettyimages)

 

ארסן ונגר: "ברצלונה קבוצה מדהימה שהפכה את הכדורגל לאומנות. ב-1:1 היתה לנו הזדמנות, אבל שיחקנו נגד החלוצים הכי טובים שראיתי אי פעם המשחקים ביחד באותה קבוצה. הגענו להרבה מצבים בשני המשחקים, אבל שיחק נגדנו ליאו מסי שהוא פשוט מדהים. הוא לא פספס אפילו פעם אחת את הנגיעה הראשונה כדור ולא משנה מהיכן הגיע אליו. לצערי הרב תמיד עפנו מהאלופות בשנים האחרונות נגד קבוצות גדולות. למרות זאת במצב 1:1 הרגשתי מהספסל שברצלונה קצת רועדת".

 

העיתון "מונדו דפורטיבו" כתב: "אלוהים הציל את בארסה עם ה-MSN ועם שערים גדולים מול ארסנל שהגיעה לקאמפ נואו בראש מורם". העיתון השווה את הטרידנט לאוצר הכי יקר בברצלונה: "הם כמו הסגרדה פמיליה". העיתון כתב שזלאטן איברהימוביץ' השווה את עצמו למגדל אייפל כשאמר, כי רק אם יחליפו אותו באייפל עם פסל משלו הוא יישאר בפ.ס.ז', אבל הטרידנט היא יצירת אומנות. "איש לא יחליף את הסגרדה פמיליה בפסלים של הטרידנט, אבל הם יצירת אומנות לא פחות מהם".

 

 

מארק-אנדרה טר-שטגן זכה למחמאות: "הוא הראה יכולת מבריקה. הוא אמר שאינו רוצה להיקרא השוער של העתיד והוכיח שהוא השוער של ההווה", כתב העיתון.

 

באנגליה ביקורת קשה נגד ונגר למרות שההפסד היה צפוי, אבל היא עפה שנה שישית ברציפות בשמינית הגמר. רוי קין ירה: "ארסנל היא חבורת שחקנים בינונית שמשקרת את האוהדים שלה כאילו היא קבוצת צמרת". שחקן הקבוצה לשעבר, איאן רייט, מנבא: "ונגר יילך הביתה אם ארסנל לא תזכה השנה באליפות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ