תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בברצלונה דואגים: ניימאר ישחק בריו ובקופה?

ניימאר. \רוצה לשחק בשני המפעלים\ | צילום: Gettyimages
כוכב ברזיל בראיון רדיו: "זה חייב להיות בתיאום". וגם: פיפ"א מאיימת בהשעייה

ניימאר הכניס את ברצלונה להתלבטות רצינית: חלוץ נבחרת ברזיל החליט שהוא רוצה לשחק גם בקופה אמריקה וגם באולימפיאדת ריו. הקטאלונים הבהירו למאמן ברזיל, דונגה, שהם לא מוכנים שהכוכב ישחק בקופה, בגלל שהטורניר שמשוחק ביוני קרוב מאוד לסיום העונה. עם זאת, הם מוכנים לשחרר אותו למשחקים האולימפיים למרות שמדובר באוגוסט בו רוב הקבוצות חוזרות לאימונים ומקיימות משחקי הכנה.

 

ניימאר עלה לראיון בתכנית רדיו לאחר הניצחון על ארסנל באלופות והבהיר: "אני רוצה לשחק בשני המפעלים, אך זה חייב להיות בתיאום עם הנהלת ברצלונה".

 

 

בתוך כך הצרות של ניימאר עם העברתו מסנטוס לברצלונה נמשכות. לפי הפרסומים פיפ"א חוקרת את העברתו לבארסה בגלל מעורבות צד שלישי בעסקה שאינה חוקית לפי פיפ"א.

 

ניימאר. הצרות נמשכות (gettyimages)

 

העיתון "פולאה דו סאו פאולו" כתב שסנטוס נדרשה לשלוח את כל המסמכים שקשורים להעברה. מדובר על שתי חברות שהחזיקו אחוזים מהחוזה של ניימאר בשם DIS ו-TEISA בניגוד לכללים של פיפ"א. אם הדבר יעומת ניימאר עשוי לספוג עונש השעיה מכדורגל. סעיף 18 בחוקת פיפ"א אוסר על כך.

 

בתוך כך הגיב דני אלבס על הידיעות כאילו ריאל מדריד רוצה את ניימאר ואמר: "הם עושים הכל כדי לערער אותנו. אל תאמינו לזה. טוב לו במועדון ולא צריך לחשוב על כאלה דברים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ