תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יהיה פיצוץ? אצילי יעמוד לוועדת משמעת בבית"ר

אצילי. זומן לוועדת משמעת |
טביב שלל מהקשר את סרט הקפטן. גורם: "מנסים להפוך אותו לילד הרע"

מחריף המאבק בין עומר אצילי לאלי טביב וסוגיית הארכת החוזה. הקשר הגיע היום (חמישי) לאימון וקיבל זימון לוועדת משמעת. במכתב אותו נתן לו הדובר אושרי דודאי נכתב כי אצילי איחר ב-12 דקות לפגישה עם רופא הקבוצה, וכמו כן, נטען במכתב כי לאימון ביום שישי ללא אישור מהרופא ונשלל מהקשר סרט הקפטן. בסביבתו של השחקן טענו אגב כי הכל נעשה בתיאום עם רופא הקבוצה וכי דראפיץ' אישר לקשר להתאמן. במועדון עשויים להשעות את אצילי כשלמרות שהוא אמור להיעדר בכל אופן נגד בני סכנין, הקשר לא ייכלל בסגל גם למשחק שלאחר מכן נגד הפועל באר שבע.

 

בסביבת בית"ר ירושלים הגיבו ואמרו: "נראה שמחפשים את אצילי. מנסים להוציא אותו כילד הרע מול הקהל. טביב כנראה רוצה למכור אותו בקיץ וככה יהיה לו נוח יותר להעביר את המהלך". חבריו לקבוצה העידו: "הוא לא יודע על שלילת סרט הקפטן".

 

 

מאז ההודעה של אצילי לפיה הוא מוכן להאריך חוזהו בבית"ר ולהישאר במועדון נעשו נסיונות ליצור קשר בין הצדדים אך טביב מסרב כרגע לשוחח על הארכת החוזה ולמעשה נדמה כי נסוג ממנה.

 

כזכור, על אף המתווה שהוצע לאצילי הוא קיבל הצעה לפתוח את חוזהו ולשדרגו עבור 100 אלף דולר לעונה, שדרוג של יותר מ-50 אחוזים לשכרו. כרגע הצדדים נמצאים בנתק.

 


טביב. המתיחות עולה (עידן סלם)

 

יש לציין כי לאצילי בחוזהו הנוכחי נותרה עוד עונה אך אין בו סעיף שחרור. על פי הערכות טביב עשוי לדרוש על הכוכב הגדול של בית"ר 1.5 מיליון יורו. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ