תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דוקטור אלי ומיסטר טביב

הסאגה מול אצילי תפגע בו? טביב | צילום: דני מרון
הסיפור מול אצילי מלמד שהד"ר מבין ואוהב כדורגל, אך גם פועל בלי לחשוב
ד"ר אלי אוהב כדורגל, מבין מצוין בתחום, בוחר שחקנים בפינצטה לא כביטוי אלא כדרך עבודה, ושלוש הקבוצות שלו (הפועל כפר סבא, הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים) תמיד משחקות כדורגל יפה. אצל האדומים קטף תארים, עם הצהובים-שחורים הוא נראה בדרכו לשם.
 
מיסטר טביב שונא להוציא כסף, מתעב את התקשורת, שותל  "מלשינים" בקבוצות שלו, מסמן "מדליפים", ובעיקר פועל מרגש בלי לחשוב - כמו אקדח קפצונים. מיסטר טביב הוא היפוכו של ד"ר אלי ומקלקל כל דבר טוב שהבעלים בונה בקבוצות שלו.
 
 
הסיפור המכוער שמתפתח מול עומר אצילי, לא רק הקפטן של בית"ר אלא גם יקיר האוהדים, מלמד שד"ר אלי לא מסוגל לרסן את מיסטר טביב. וחבל. כי כמו במקרים אחרים בעבר, גם פה יש סיבה מוצדקת לבטן מלאה. ד"ר אלי, כיריית פתיחה במשא ומתן מול אצילי, הציע 100 אלף דולר לשלוש שנים (כפי שפורסם בספורט1) וציפה להצעת נגד. במקום זאת הוא קרא בתקשורת שהקפטן לא מעוניין כרגע במשא ומתן, קיבל ג'ננה והפך למיסטר טביב.
 
אוהב להיות במרכז העניינים. טביב (עידן סלם)
 
בעוד כמה ימים, אולי שעות, איש כבר לא יתעניין בפרטים והבעלים של בית"ר ימצא עצמו במלחמת עולם נגד התקשורת ונגד האוהדים בקרב שאין לו שום סיכוי לנצח בו. זה כבר קרה לו בעיכוב המשכורות בעונת 2013/14, מלחמה שהפכה לקרב פרטי מול אריאל הרוש, אבירם ברוכיאן ושי חדד - והסתיימה בבעיטה של כל השלושה מהמועדון. זה קרה לו עם הפיטורים של המאמן מנחם קורצקי, ש"העז" להתלונן פומבית שהוא זקוק לחיזוק. זה קרה לו מול גיא לוי, שהועף בקיץ החולף כי המו"מ מולו הודלף לתקשורת. ולא שכחנו את הודעת "אני עוזב מיידית את בית"ר" שנשלפה מהמותן אחרי אירועי שרלרואה.
 
זה קרה כמובן לד"ר אלי עם מיסטר טביב בתחנה הקודמת, בהפועל תל אביב. איש לא זוכר על מה בדיוק התנהל העימות מול אוהדי הפועל, אבל כולם זוכרים איך זה נגמר. הבעלים של בית"ר יכול להרים טלפון לחברו החדש, יעקב שחר, ולשאול אותו איזה רווח יצא לו מכל פרשיות המנודים, מה שמסתמן כצעד הבא מול אצילי. ויענקל'ה פעל בצורה הרבה יותר דיסקרטית מאשר החבר מבית וגן.
 
לבית"ר יש דובר מצוין, אבל ספק אם מיסטר טביב התייעץ עם אושרי דודאי לפני שהחליט לקפוץ ראש לבריכה ריקה ולהתעמת חזיתית עם יקיר האוהדים, במקום לבלוע רוק ולהמשיך הלאה במו"מ דיסקרטי. אין ספק שד"ר אלי זקוק לעזרה מקצועית בנקודת התורפה היחידה שלו, יחסי הציבור, אחרת מיסטר טביב ימצא את עצמו בלופ, כמו שקרה לו בהפועל תל אביב, ודווקא אצילי יהיה זה שיישאר בבית"ר ירושלים.
 

דווקא הוא יישאר בסוף הסאגה? אצילי
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ