תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוס יעבה את מרכז המגרש עם 3 קשרים, ריקן יפתח כמגן

בוס יעבה את מרכז המגרש עם 3 קשרים, ריקן יפתח כמגן
במכבי תל אביב הנחו את השחקנים לנסות לא לבצע עבירות קרוב לרחבה

מכבי תל אביב לא תקיים הבוקר את האימון הטקטי לקראת המשחק הערב (20:55) נגד הפועל באר שבע, מהלך שהיה נהוג בשנים האחרונות אך בוטל על ידי המאמן פטר בוס. ההולנדי ביטל עוד קודם גם את אימוני השחרור הארוכים שלאחר המשחק.

 

הצהובים ערכו אתמול (שבת) את האימון המסכם בו תרגל בוס שני מערכי משחק, כשהתרגול המרכזי היה ממוקד למערך במרכז המגרש שיציב מאמן באר שבע ברק בכר, שיכלול את ג'ון אוגו, מהראן ראדי ואובידו חובאן. בוס צפוי לשוב לשחק במערך עם שלושה קשרים במרכז המגרש: גל אלברמן, האריס מדוניאין ושלומי אזולאי.

 

הקו הקדמי יורכב מדור מיכה בצד ימין, אורלנדו סה במרכז ההתקפה וערן זהבי בצד שמאל קרוב יותר למרכז, לשם יועברו הכדורים של מדוניאנין. זהבי יהנה מסיוע התקפי בצד שמאל של אבי ריקן, שצפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי במקומו של יובל שפונגין, ששיחק בעמדה הזו במחזור שעבר. הצוות המקצועי הנחה את השחקנים להימנע ככל האפשר מביצוע עבירות, שיובילו לבעיטות חופשיות באיזור הרחבה, האיזור בו משיגה הקבוצה מהדרום את רוב שעריה.

 

יפתח כמגן שמאלי. ריקן (gettyimages)

 

בשורות האלופה נשמעה הטענה לפיה חסרונו של טל בן חיים החלוץ, שייעדר מהמשחק בשל כרטיסים צהובים, היא הסיבה לשינוי במערך. "בן חיים המהיר היה אמור לרתק אחורה את המגן הימני בן ביטון, ובהעדרו השינוי יהיה במרכז המגרש ממנו קיים איום נוסף על השער, לפחות בפתיחת המשחק". שחקן בקבוצה ניסה להפחית מחשיבות המשחק כשאמר: "לא משנה מה תהיה התוצאה, המשחק הזה לא יקבע את האלופה. לכן גם חלוקת נקודות תהיה בסדר". כ-1,600 אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה לאצטדיון טרנר.

 

הרכב משוער: פדראג ראיקוביץ'; אלי דסה, איתן טיבי, קרלוס גרסיה, אבי ריקן; גל אלברמן, שלומי אזולאי, האריס מדוניאנין, דור מיכה; ערן זהבי, אורלנדו סה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ