מכבי חיפה סימנה את עגייב, עאבד ורוקאביציה

מכבי חיפה סימנה את עגייב, עאבד ורוקאביציה
הירוקים מבינים כי דרוש שדרוג בסגל. לוי ספג ביקורת על הצבת פירס ב-11
מכבי חיפה ספגה אשתקד 14 הפסדים, נתון שרוני לוי הזכיר במסיבת העיתונאים לפתיחת העונה. אחרי ה-3:0 לרעננה אמש (ראשון), הירוקים סופרים כבר עשרה הפסדים ולא בטוח שהנתון הזה לא ישבר. עונת בלהות במלוא מובן המילה.


"יעקב שחר צריך להתעורר. אין בקבוצה תמורה להשקעה שלו במועדון. שחר צריך להפנים שגם הוא לא גדול מהמועדון. זה עוד שפל מקצועי ולא צריך לפחד לקחת החלטות", אמרו בסביבת המועדון.


רוני לוי מבין שהקבוצה הנוכחית וההבלחות שלה מדי פעם אינה מתאימה למאבק על תואר האליפות. מכבי חיפה תזדקק לשינויים מהפכניים על מנת להיצמד לצמרת ולקבוצת כמו מכבי תל אביב והפועל באר שבע.


לוי ספג ביקורות על העדפתו של רומאריו פירס בהרכב שוב על פני חן עזרא ולודוביק אוברניאק. הברזילאי ואולי אף הפולני יעזבו בתום העונה ועל הפרק נמצאת רשימת מועמדים של שחקנים זרים ובהם גם עמנואל אמבולה וניקיטה רוקביציה.עטר מתוסכל. עוד עונת בלהות (ערן לוף)ואליינטה ופלט, דיכאון ירוק (ערן לוף)


בגזרת הישראלים סומנו אמיר עגייב, אופיר מזרחי ואחמד עאבד כאשר טאלב טוואטחה, חן עזרא, שובל גוזלן, קובי מויאל ושחר הירש צפויים לעזוב.


"אין עזרה מהחלק הקדמי להגנה, רוני לוי של תחילת העונה, זה שהתעמת עם אלירן עטר ויוסי בניון השתנה. בניון היחיד שמסייע להגנה", הוסיפו גורמים.עגייב. יעלה לכרמל? (עדי אבישי)


המאמן ביטל את חופשת סוף השבוע שתוכננה, אך הדבר גרף תגובות לא חיוביות כשהטענה שזה יגרום ללחץ נוסף בחודש קריטי ובו מפגשי הפלייאוף העליון וחצי גמר גביע המדינה נגד הפועל באר שבע.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ