תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מקווים שעשרות האחרים שזרקו דברים גם ייעצרו"

"מקווים שעשרות האחרים שזרקו דברים גם ייעצרו"
בבית"ר לא נרגעו בעקבות מעצר אוהד סכנין שזרק את הנעל על בוריס קליימן
בית"ר ירושלים אמנם נמצאת כעת בחופש, אבל מבחינת האוהדים יש רצון עז לראות את סוגיית עומר אצילי מגיעה לסיומה. כפי שפורסם כאן באתר ספורט1, ועדת המשמעת שנקבעה לקשר נדחתה בשבוע מהתאריך המקורי ליום חמישי הבא. 
 
אלי טביב עומד בפני בעיה שכן הוא מעמיד את המאמן סלובודאן דראפיץ' והקפטן במבחן של מילה נגד מילה, מהלך שעשוי ליצור קרע בין השניים גם אם אצילי יחתום בסופו של דבר על הארכת חוזה במועדון. 
 
 
בסביבתו של אצילי טוענים: "טביב יודע שעומר עלה להתאמן עם אישור של סלובו. הוא צריך להוריד את הסעיף הזה כי זה סתם ייצור משקעים להמשך הדרך שלהם בקבוצה". 
 
בעניין אחר, בבית"ר קיבלו הבוקר את הידיעה לפיה משטרת ישראל עצרה את החשוד בזריקת הנעל על בוריס קליימן, והגיבו: "טוב שעצרו אותו. אנחנו עכשיו רוצים לראות שיעצרו את עשרות האוהדים הנוספים שהשליכו מכל הבא ליד. אנחנו מקווים שאוהד זה לא יהיה בבחינת 'עלה תאנה' מצד משטרת ישראל". 
 

לא רק אחד השליך חפצים (ערן לוף)
 
בבית"ר מקווים שדובב גבאי גם יחל לפרוע שטרות. השחקן הגיע על תקן החלוץ המוביל של הקבוצה בתחילת העונה, לאחר שכבש בכל שנה בשלוש העונות האחרונות כמות דו-ספרתית של שערים וכרגע מאזנו עומד על חמישה שערים בלבד בשורות הצהובים-שחורים. 
 
"דובב שחקן מצוין, אבל עד כה הוא לא עומד בציפיות", אמרו במועדון. "אנחנו מקווים שבסיטואציה שנוצרה הוא יוכיח שהוא כן צריך להיות בבית"ר בעונה הבאה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ