תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שיר אלמליח: "אי אפשר לדמיין עד כמה זה קשה להתמודד עם המחלה"

\\יש אנשים שהם פשוט פאתטיים | צילום: אינסטגרם
הדוגמנית, שבדרך כלל מצטלמת בפוזות סקסיות, פותחת את הלב בראיון לגיא בפינס בערוץ 10 ומספרת על המחלה הארורה שתקפה את אמא שלה, "היא התקשרה ולא הצליחה לדבר. הרגשתי צורך לחזור ולעבור איתה את התהליך הזה" וגם: התגובה באינסטגרם שהוציאה אותה מדעתה
לא כולכם יודעים, אך כבר שלושה חודשים שאמא של שיר אלמליח מתמודדת עם המחלה הנוראית. הדוגמנית המצליחה, ואשתו של הכדורגלן אלרואי כהן, העניקה ראיון מיוחד לתוכניתו של גיא פינס בערוץ 10 ופתחה את הנושא הכי אישי והכי כואב.
 
"היא תהיה בסדר. זו תקופה שאנחנו נעבור אותה בחיי המשפחה שלנו, תקופה לא קלה", הסבירה אלמליח. "זה משהו שאת כאילו מסתכלת עליה ואת אומרת, זה בחיים לא יגיע אלייך הביתה וכשזה מגיע את אפילו לא יכולה לדמיין עד כמה זה קשה כי את לא מבינה כמה תופעות לוואי יש לטיפולים האלה".
 
 
המחלה, שהגיעה ללא שום התראה מוקדמת, גרמה לשיר לבטל תוכניות ובעיקר צילומים מעבר לים, אך אלמליח לא היססה וחזרה לארץ על מנת להתייצב לצד אמא. "האמת שלקחתי את זה לא פשוט בכלל, אני יכולה להגיד על עצמי שאני בן אדם שלא מראה הרבה רגש. הכל אצלי מתחולל מבפנים".
 
הכל מתחולל בפנים. שיר אלמליח (אינסטגרם)
 
שיר חשפה אולי את הרגע הכי קשה שעברה עד עכשיו: "כשהתחלנו את הטיפולים וראיתי, היא אשכרה אחרי טיפול כימו התקשרה אלי כשהייתי במילאנו והיא לא הצליחה לדבר מרוב שזה עירפל אותה. הרגשתי צורך ממש לחזור לכאן ולעבור איתה את התהליך הזה, כי זה באמת תהליך לא פשוט ואני יודע שאמא שלי איתי תמיד, בכל מצב בחיים. זה מצב מאוד קשה, לא קל, אבל זה מאוד חיבר בינינו הסיטואציה הלא נעימה הזו".
 
אלמליח החליטה לשתף את העוקבים שלה בשלל הרשתות החברתיות במתרחש בחייה הפרטים, בעקבות כך היא סופגת לא מעט תגובות לא נעימות. על כך סיפרה הדוגמנית: "יש אנשים שהם פשוט פאתטיים, חסרי כבוד. תגובה אחת ספציפית, שדיברה על המראה של אמא שלי כשהיא חולה, הצליחה להוציא אותי מריכוז, חשבתי אפילו להגיב, אך בעלי, אלרואי כהן, עצר אותי ובסוף מחקתי את התגובה".
 
 
 

I love this guy @guypines @noygavish 

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 

Moscow we're coming 

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 

Lovely Saturday #venicebeach #LA

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ