תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יש עם מה לעבוד? ארבע דעות על ה-2:0 מקרואטיה

יכולים להצעיד את הנבחרת להישגים? | צילום: אודי ציטיאט
משה סיני ואלי כהן מרוצים, שייע עצבני וג'ובאני רוסו הבהיר: "אתם לא ברמה"
במשחק הראשון והאחרון (בשנים הקרובות לפחות) של אלון חזן כמאמן, נבחרת ישראל הפסידה 2:0 לקרואטיה במשחק הכנה. אלא שלמרות ההפסד באוסייק (הפסד די צפוי, צריך להודות), החבורה בכחול דווקא גילתה יכולת לא רעה בכלל ורק חוסר דיוק מול השער מנע ממנה לצאת עם תוצאה טובה יותר. 
 
אבל האם אפשר בכלל להסיק משהו מ-90 הדקות בקרואטיה לקראת קמפיין מוקדמות מונדיאל 2018, אז יעמוד על הקווים מאמן אחר והסגל לבטח יהיה שונה? הנה ארבע דעות בעקבות ההופעה של נבחרת ישראל באוסייק, כולל "הופעת אורח" מרגשת.
 
 
"נבחרת ישראל לא ברמה של קרואטיה, אבל זה רק משחק אימון והפסד 2:0 בחוץ בהחלט מתקבל על הדעת", הדגיש משה סיני, עוזר מאמן הנבחרת לשעבר, והוסיף: "יש פערי רמות ולא צריך למהר לחתוך. אני מאמין שאם נעבוד נכון יהיו תוצאות, יש פה דור מאוד מוכשר".
 

"יש פה דור מוכשר מאוד" (אודי ציטיאט)
 
אלי כהן ("השריף"), מהמאמנים היותר מוערכים בכדורגל הישראלי, סיפק קו דומה: "קרואטיה בביתה זו יריבה קשה מאוד ואין סיבה להתנפל על חזן. גם כשעושים את הכל לפעמים זה לא מספיק. יש דור של שחקנים שיכול להצעיד אותנו קדימה, עכשיו צריך למנות מאמן כי יש לנו הרבה עבודה. לא צריך להתרגש ממשחקי אימון, אלא להמשיך הלאה ולהסתכל על העתיד".
 
לעומת סיני וכהן, שייע פייגנבוים הרבה פחות אופטימי. למעשה, חלוץ העבר אפילו עצבני. "נתנו להם את המשחק על מגש. הם גמרו את ההתמודדות עם שני מהלכים ואם הם היו רוצים להעליב אותנו, הם היו יכולים לכבוש עוד. צריכים לבנות פה נבחרת ולהפסיק עם הגימיקים של משחק פרישה ליוסי בניון. בואו נבנה על הקמפיין הבא, כי הקמפיין הקרוב אבוד מראש", טען שייע.
 
גימיק לא מוצלח? בניון (אודי ציטיאט)
 
הבטחנו הופעת אורח מרגשת, אז קבלו אותה. "יש לישראל כמה שחקנים טובים, אבל היא לא ברמה של קרואטיה, בטח לא במשחק חוץ", הבהיר ג'ובאני רוסו, מהזרים הגדולים בתולדות ליגת העל, והמשיך: "אני מאמין שבזכות עבודה נכונה ישראל יכולה להיות ביורו או במונדיאל, אבל קרואטיה, בבית שלה, מועמדת לניצחון מול כל נבחרת אירופית. זה קצת לא הוגן לבקר את ישראל לאחר משחק כזה".
 

יחזור לנבחרת בעתיד? חזן (אודי ציטיאט)
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ