אוסידון התפטר מנתניה: "יש במועדון אנשים קטנים"

אוסידון התפטר מנתניה: "יש במועדון אנשים קטנים" עוזב את נתניה. אוסידון | צילום: דני מרון
היו"ר היוצא סיפר במסע"ת: "קיבלתי אין ספור איומים על חיי. עוזב בלב כבד"

דורון אוסידון הודיע כי הוא עוזב את תפקידו ויפסיק לשמש כיושב ראש מועדון מכבי נתניה. אחרי תקופה קשה, מלאה בספקולציות, אוסידון התפטר מתפקידו כועס ומאוכזב מהיחס של ראשת העיר, וזועם על ההתנהגות האלימה של קומץ מהאוהדים.


"כשהגעתי המצב היה קטסטרופלי אבל החלטתי לקחת את המשימה הקשה ולנסות להחזיר את המועדון לימי תפארתו", אמר אוסידון בפתח דבריו. "עם הזמן התגלו עוד ועוד מחדלי עבר. לשם כך נאלצתי לבצע פעולות נוספות - שילמתי רטרואקטיבית את משכורות העובדים, קיצצתי את שכר השחקנים ב-20%, גייסתי את מי שהיה מאמן העונה הקודמת וקיצצתי איפה שהיה אפשר. הפעולות הותירו הרבה אנשים לא מרוצים אבל המציאות חייבה זאת".


"כחלק מהליך ההבראה החלטתי לנקות את העשבים השוטים והופתעתי לגלות ערימה גדולה של אוכלי חינם שפוגעים במועדון. חלקם רצו להביא את המועדון לפירוק כדי שיוכלו להשתלט עליו. אני לא מתבייש להגיד שמכבי נתניה זה מועדון גדול עם אוהדים מסורים אבל מוקף באנשים קטנים. אותם אנשים מימנו קבוצת אוהדים שמטרתה לפגוע בי ובדרך העבודה של המועדון. ספגתי איומים בלתי פוסקים על חיי. זה היה תהליך קשה ומייאש, אך לי זה לא הפריע. אך הם בהחלט פגעו בקבוצה ובמוראל"."ספגתי איומים בלתי פוסקים על חיי", אוסידון (דני מרון)


אוסידון נראה נרגש במיוחד כאשר דיבר על היחס של חלק מהאוהדים כלפיו, הזהיר מפני האלימות וקרא להתערבות הרשויות."קיבלתי הרבה חיזוקים מהקהל השפוי שמגיע לו שהקבוצה תחזור לימיה הגדולים. יחד עם זאת, אותו קומץ אלים ממנו ניסיתי להתעלם עלה מדרגה ואיים גם על משפחתי. גם ניסו לפגוע בעסק של המשפחה שלי. אני קורא לשרת התרבות וראשי ההתאחדות והמנהלת להתערב. האלימות תגדע את הענף שלנו. הרוב לא מסכים אך קולם לא נשמע. בכך הם מעצימים ונותנים לה לגיטימציה. חייבים לעשות לתופעה הזאת סוף"."חייבים לעשות לתופעה הזאת סוף", אוסידון נחרץ (דני מרון)


אוסידון גם דיבר על ההתנהלות בתקופה האחרונה מול ראשת העיר מרים פיירברג. "בשבוע שעבר ראשת העיר ביקשה ממני להחזיר את המפתחות וללכת. השילוב של הבקשה מצד ראשת העיר והאלימות של חלק מהאוהדים הכריעו אותי. אני מכבד את בקשתה של ראשת העיר וממלא אותה. אני עוזב את מכבי נתניה בלב כבד עם המון אהבה. החלטתי שלא אהיה המכשול, לכאורה, ואני מצפה מהעירייה להעביר את כספי התמיכה באופן מיידי על מנת לשלם את שכרם של השחקנים והעובדים. אני מקווה שכולנו נראה ימים ללא אלימות בכדורגל ועם רוח ספורטיבית ואמיצה".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ