תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוני לוי לא יכול להמשיך בחיפה

רוני לוי | צילום: עידן סלם
המאמן נכשל ברכש, בניהול והירוקים יזדקקו למהפכה שיש להתחיל. דעה

אני לא באמת מכיר את הטעם המוסיקלי של יענקל'ה שחר ולא בטוח אם הוא מכיר את השיר, "שתיקה" של אביב גפן, השיר הזה יצא באלבום "לילות לבנים", באותה עונה שהשיר הזה נכתב מאמן מכבי חיפה היה דושאן אוהרין, שפוטר והוחלף ע"י עוזרו חסר הניסיון, רוני לוי.

 

"השתיקה שלי, היא הצרחה הכי גדולה שבי. השתיקה שלי, היא הכאב הכי כואב אצלי", זו השורה שמתחברת לשתיקה הרועמת של מי שנחשב לגורו של הכדורגל הישראלי לאורך שנים אחרי ההפסד לרעננה.

 

 

המשחק מול הפועל רעננה יכול להיכנס להיכל הבושה של מכבי חיפה כמו ההפסד המביך מול מכבי קריית גת וכמו ההשפלה ההיא ליניב אברג'יל ובית"ר ת"א מול אולג קוזנצוב האגדי. כולם נמצאים באותה שורה בדיוק, שורה אחרונה בזיכרונות של יענקל'ה שחר.

 

אז יש מי שיגיד שהעונה הזו לא תוכל להיזכר לטובה לא משנה מה יקרה, זה נשמע האמת בדיוק כמו סיום העונה שעברה, אז היו קולות בתחילת הפלייאוף שאמרו שחיפה חייבת לפחות את אירופה לאוהדים שלה, ומנגד כשזה לא קרה אמרו שזה דווקא לטובה כי עכשיו כשיבוא רוני לוי עם המשמעת והסדר עדיף שיהיה לו זמן ארוך להכנה בלי הפרעות מאירופה, הסוף כמובן ידוע.

 

שחר חייב להתעורר, העונה הזו עוד לא גמורה ורוני לוי שבאמת מטופל בכפפות של משי מעוטרות בזהב על ידי אנשים רבים לא יכול להמשיך במכבי חיפה.

 


בניון, לוי לא טיפל בקבוצה והתמונות האלו חוזרות על עצמן (ערן לוף)

 

שלא יטעו, יש לי הערכה גדולה ליכולת האימון של רוני לוי, אבל לפעמים יש רגעים שזה פשוט לא הולך, ואני לא מדבר רק על הפן המקצועי.

 

רוני לוי כשל במהלך רוב העונה בניהול הקבוצה שלו ולשחר יש חלק לא קטן בעניין הזה, לוי לא קיבל בתקופות רבות את הגיבוי המתאים ושחר לא סייע לו באמת לצאת מהמשברים הגדולים שחיפה עברה ועוד עוברת.

 

ולחשוב שעוד מדברים על האפשרות שרוני לוי יטפס בסיום העונה מעמדת המאמן לעמדת המנג'ר או מנהל טכני או איך שתבחרו לקרוא לזה, זה באמת על גבול פרק בתכנית של אמני החושים.

 


שחר ביציע. שיתעורר לפני עוד כישלון (ערן לוף)

 

רוני לוי נכשל כישלון חרוץ העונה, ושחר נכשל עוד יותר ממנו כי היה משוכנע שהסגל שנכשל עם סטנויביץ' ובלבול יצליח עם רוני לוי רק כי הוא רוני לוי.

 

המאמן נכשל ברכש, נכשל בניהול הקבוצה ונכשל שוב ברכש שהביא בינואר, ובקיץ שוב צריך להחליף את כל הזרים ולפחות מחצית מהישראלים, אז האם באמת לוי הוא האיש המתאים לתפקיד?

 

מכבי חיפה עוד לא איבדה את המקום הרביעי וחלום הגביע עודנו חיי אבל שחר חייב לעשות מעשה ולזעזע את המערכת כי הצלחה מקצועית היא בגדר פאטה מורגנה. הציטוטים של לוי בסיום המשחק מול רעננה גם אם היו אמיתיים ונוגעים ללב הם תמצית הבעיה של לוי בחיפה, הוא פשוט לא מצליח להרים את הקבוצה שלו מהבינוניות ששורה עליה כבר כמה שנים, ומי שלא מצליח צריך לדעת לכבד את עצמו ואת מקום עבודתו ולתת הזדמנות למישהו אחר.

 


מי שלא מצליח, צריך לדעת לתת את המקום למישהו אחר (ערן לוף)

 

את העונה הבאה צריך להתחיל עכשיו כי מכבי חיפה כבר הוכיחה שחודשי הקיץ לא מספיקים לה כדי חזור לימים טובים יותר .

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ