תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רפאלוב: גם אחרי הפיגוע אני לא אחזור לישראל

רפאלוב: גם אחרי הפיגוע אני לא אחזור לישראל
הטרור היכה בבריסל, אבל קהת, ייני, נאתכו, דאבור ואלמוג כהן לא חוששים

פיגוע הטרור המשולב בנמל התעופה ובתחנת המטרו בבריסל בו נהרגו 30 בני אדם הצטרף למגה פיגוע בפאריס בנובמבר אשתקד שגבה את חייהם של 140 איש, אבל הלגיונרים הישראלים עדיין לא חוששים לביטחונם ולא שוקלים חזרה לישראל.

 

"לפיגוע בבלגיה אין שום שייכות אלי", אומר מואנס דאבור, חלוץ גראסהופרס השוויצרית, "אני מאמין שהכל יהיה בסדר ומתרכז כולי בקריירה". גם ביברס נאתכו, קשר צסק"א מוסקבה, מצטרף: "ברוסיה שקט ואין לי מחשבות לעזוב. גם בשיחות עם המשפחה בארץ במצה בטחוני לא עולה אף פעם ואנחנו מדברים כל יום".

 

 

בעוד דאבור ונאתכו מרגישים נוח במיקום שלהם בשוויץ וברוסיה, רועי קהת ושרן ייני לא חוששים מסיבה אחרת. "העבודה שלנו היא לשחק כדורגל ולא להתעסק במה שמסביב. אנחנו לא מפחדים״, מצהיר קהת, קשר אוסטריה וינה בעוד ייני מספר למקורביו החוששים כי "פיגועים יכולים להתרחש בכל מקום כך שהמצב הביטחוני לא מעסיק אותי״.

 

אלמוג כהן. "האיש ברחוב לא נכנס לפאניקה" (Gettyimages)

 

אלמוג כהן, קשר אינגולשטאט, משתמש בטיעון הקלאסי: "כמו שבישראל אנחנו מרגישים בטוחים באופן יחסי למרות התמונות שרואים בטלוויזיה, כך גם כאן באירופה. נכון שיש כיום יותר סכנות מפעם, אבל האיש ברחוב לא נכנס להיסטריה וכך גם השחקנים״.

 

קהת. "העבודה שלנון היא לשחק כדורגל" (Gettyimages)

 

מפתיע במיוחד שגם ליאור רפאלוב, קשר ברוז', לא מתרגש כלל. "קודם כל ברוז' היא עיר תיירות ואין בה ריכוז של מוסלמים", מנמק רפאלוב את הנינוחות שלו, "הפיגועים שינו את המצב אבל לא עד כדי כך שאני אתקפל ואחזור לארץ, המחשבה היא להמשיך״.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ