תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

החייל שירה במחבל זכה לתמיכה מ"לה פמיליה"

לגיטימי או חציית גבולות? | צילום: מתוך פייסבוק לה פמיליה
ארגון אוהדי בית"ר על החשוד: "מגנה את משפט השדה. בקרוב נצא להפגין"
ארגון "לה פמיליה" נחשב מזמן להתארגנות שנויה במחלוקת, אבל התבטאויות שכאלה לא מופיעות בכל יום. הפעם התייצבו הפעילים לצד החייל שירה למוות במחבל ששכב על הקרקע, לאחר שנודע כי אותו לוחם ידוע בתור אוהד אדוק של בית"ר ירושלים. 
 
"ארגון לה פמיליה תומך תמיכה מלאה בגיבור האמיץ (שמו שמור במערכת), ומגנה בחריפות את משפט השדה, הלא צודק, שנעשה לחייל בימים האחרונים", נכתב בהודעת הארגון עם תמונתו של החשוד, שצו איסור פרסום הוטל על כל פרט העלול לזהותו.
 
 
"בושה שככה המדינה וראשיה מפקירים את הגיבור, על מנת לרצות כמה שמאלנים 'יפי נפש'. עדיף מחבל מת מאשר חייל פצוע", נכתב עוד בהודעת התמיכה ברשת החברתית. "אנחנו מודיעים שנעשה כל מה שצריך על מנת לעזור לחייל ולמשפחתו ושבקרוב נצא על מנת להפגין ולחזק אותו. *&%^*^&%*, בניגוד לחלק ממדינת ישראל, אנחנו לא נעזוב אותך".
 
החייל מגדוד חרוב של חטיבת כפיר חשוד שירה במחבל שניסה לבצע פיגוע דקירה בחברון לאחר שהאחרון כבר נוטרל ושכב על הקרקע. גורם בכיר בצה"ל קבע כי טענות המשפחה בנוגע לקיום נהלים "לא עומדות במבחן הפקודות והנהלים. לא מתבצע שום לינץ' או משהו דומה לזה בחייל".
 
במהלך היממה האחרונה הופצו ברשתות החברתיות לא מעט פרטים אודות החייל, לצד תמונותיו עם צעיפים של בית"ר ירושלים. הנושא כולו נמצא בחקירה וכאמור צו איסור פרסום מוטל על כל הפרטים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ