תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הגולשים בחרו: אוחנה צריך לאמן את הנבחרת

אוחנה. \מרגיש בשל ומוכן ויודע שאוכל להצליח\ | צילום: פייסבוק ההתאחדות
מאמן נבחרת הנוער הגיב: "מודה למי שתמך בי". אלישע שני, לוזון שלישי

גולשי ספורט1 בחרו באלי אוחנה כמועמד הראוי ביותר למשרת מאמן הנבחרת הלאומית. אוחנה, 52, מאמן נבחרת הנוער בשמונה השנים האחרונות, הוא אחד מחמשת המועמדים של וועדת האיתור בהתאחדות לכדורגל. שחקן העבר הנערץ אימן גם בבית"ר ירושלים (שתי קדנציות), בני יהודה (שתי קדנציות), מכבי פתח תקווה והפועל כפר סבא.

 

"מודה לכל מי שבחר בי וגם למי שלא", אמר אוחנה לספורט1 בתגובה, "עברתי את כל הנבחרות ותמיד רציתי לתרום. כמובן שיש לי שאיפה להיות בבוגרת, אני מרגיש בשל ומוכן ויודע שאוכל להצליח. אהיה שם אם יירצו אותי, אבל אאחל הצלחה לכל מי שייבחר. האינטרס של כולנו הוא שהנבחרת תצליח".

 

אוחנה, 52, מאמן נבחרת הנוער בשמונה השנים האחרונות, הוא אחד מחמשת המועמדים של וועדת האיתור בהתאחדות לכדורגל. שחקן העבר הנערץ אימן גם בבית"ר ירושלים (שתי קדנציות), בני יהודה (שתי קדנציות), מכבי פתח תקווה והפועל כפר סבא.

 

 

במהלך השבוע האחרון העלנו באתר סדרת כתבות שהכילה דעות של בעד ונגד העוסקות בחמשת המועמדים: אוחנה, גיא לוזון, ניר קלינגר, אלישע לוי ורן בן שמעון. במקביל העלנו סקר ששאל לדעתכם ואתם בחרתם באוחנה.

 

אוחנה. 38% מהקולות 

 

אוחנה הוליך את הסקר עם 38% מהקולות שלכם, אלישע לוי הגיע שני 30%, לוזון סיים שלישי עם 18% ושני המאמנים הנותרים הסתפקו בפירורים. בן שמעון זכה ל-10% וקלינגר הגיע אחרון עם 4%.

 

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ