תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מזגזגים: אנגליה הפסידה 2:1 בבית לנבחרת הולנד

מזגזגים: אנגליה הפסידה 2:1 בבית לנבחרת הולנד
כמה ימים לאחר ה-2:3 בגרמניה, שער של וארדי לא הספיק לשלושת האריות

כמה לוזרי יכול להיות הפסד של 2:1 להולנד, מעצמה שירדה מנכסיה וכלל לא תהיה ביורו,  בבית כמה ימים אחרי ניצחון 2:3 על אלופת העולם גרמניה בברלין? וכמה אנגלי.

 

ונכון שאלה רק משחקי הכנה סלאש ידידות ועדיין אפקט הלוזריות מלווה את נבחרת שלושת האריות גם במעמדים כאלה. וכן דווקא האנגלים עלו ליתרון של 0:1 עוד לפני השריקה למחצית מרגלי ג'יימי וארדי (השני שלו בשני המשחקים), אבל נרדמו בשמירה במחצית השנייה וספגו פעמיים.

 

תחילה היה זה השופט הספרדי מתאו לאוס ששרק לפנדל תמוה כשהכדור פשוט ניתז מידו של ניית'ן קליין, מגן ליברפול. וינסנט יאנסן, חלוץ אלקמאר, דייק מהנקודה הלבנה וקבע 1:1. ואז הגיע הרגע הגדול של לוסיאנו נארסינג. חלוץ איינדהובן, שהחטיא את הפנדל האחרון והמכריע בשמינית הגמר מול אתלטיקו במדריד, כבש מקרוב והעניק לנבחרתו ניצחון יוקרתי של 1:2.

 

בלינד עוצר את וולקוט. ניצחון יוקרתי לאורנג' (Gettyimages)

 

מהלך המשחק

אנגליה עלתה ל-0:1 במהלך קבוצתי מרשים בדקה ה-41. לאלנה סיבסב שחקן הולנדי על סף הרחבה ושלח עומק לווקר, שהמשיך במסירה קצרה לעבר וארדי וחלוץ לסטר דחק מקרוב פנימה. הולנד השוותה ל-1:1 בדקה ה-50: רוז ספק נגע בידו, ספק הכדור פגע בו, השופט היה החלטי ושרק לפנדל, יאנסן דייק מהנקודה הלבנה. המהפך הושלם בדקה ה-76: יאנסן פרץ משמאל והעביר רוחב לנארסינג שהרשית את ה-1:2 להולנד בסיום.

 

וארדי. שער שני בשני משחקי ההכנה (Gettyimages)

 

הרכבים:

אנגליה: פרייזר פורסטר, דני רוז (ניית'ן קליין 57), כריס סמולינג (פיל ג'איילקה 70), ג'ון סטונס, קייל ווקר, דניאל דרינקווטר (אריק דאייר 84), אדם לאלנה (הארי קיין 70), רוס בארקלי, ג'יימס מילנר (דלה עלי 81), דניאל סטארידג' (תיאו וולקוט 57), ג'יימי וארדי.

 

 

הולנד: ז'ארויין זואט, ג'פרי ברומה, רון ווילמס (פטריק ואן אנהולט 81), דיילי בלינד,  ג'ואל ולטמן, ריצ'דלי בזואר (מרקו ואן חינקל 78), איברהים אפלאי, ג'אורג'יניו וויינאלדום, קווינסי פרומס (לוסיאנו נארסינג 36), ממפיס דפאיי, וינסנט יאנסן (ג'ורדי קלאסי 92)

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ