תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פלט כבש בהכנה נגד כפ"ס. אלון חזן יצטרף?

חזן. הגדרות התפקיד יקבעו בהמשך |
שחקן העבר צפוי לקבל תפקיד ניהולי במכבי חיפה. אוברניאק בישל בניצחון 0:1

אלון חזן מאמן נבחרת נערים א' של ישראל אמור להיפגש בקרוב עם נשיא מכבי חיפה יעקב שחר בנושא מועמדותו לתפקיד המנהל הספורטיבי של המועדון. חזן כבר נפגש בשבוע שעבר במתחם האימונים בכפר גלים עם המאמן רוני לוי, שהבהיר כי הוא מוכן שאדם נוסף יימלא תפקיד מקצועי ספורטיבי אך רק בצמוד אליו. זאת בתנאי שהוא ימשיך את הקו המקצועי שיוביל רוני לוי עצמו.

 

בשלב זה לא ברור מה מתכוון להציע שחר לחזן ומה הסמכויות אשר הוא אמרו לקבל לידיו, לאחר שלוי סירב לקבל על עצמו את התפקיד. הסמכויות של המנהל המקצועי החדש יוגדרו בהמשך בפגישה נוספת אשר תכלול הפעם גם את רוני לוי.

 

 

גורם המקורב למועדון הבהיר: "יענקל'ה מוכן ללכת על מודל חדש, דומה לזה של מכבי תל אביב, אך עם איש מקצוע ישראלי ולא זר, כאשר הגדרות התפקיד יקבעו בהמשך. אלון חזן הוא המועמד המוביל והמוסכם על כולם. המועדון מכיר אותו והוא דמות שתתקבל באהדה אצל הקהל והשחקנים".

 

שחר ולוי. יקבעו ביחד את הסמכויות (ערן לוף)

 

כפי שפורסם מספר פעמים בספורט1 בנושא, מכבי חיפה תוביל בקיץ מהפך נוסף בסגל הקבוצה לאחר הכישלונות הרצופים בשנים האחרונות. ככל הנראה הפעם התרצה הנשיא והמהלך לא יפסח על השדרה הניהולית, מהלך לו התנגד שחר לאורך השנים האחרונות.

 

מכירת הכרטיסים למשחק חצי גמר גביע המדינה נמשכת ונכון לעכשיו נמכרו כבר מעל 8,000 כרטיסים מתום 12,500 הכרטיסים שהעבירה ההתאחדות למועדון. הירוקים דרשו כ-2000 כרטיסים נוספים.

 

הכנה: פלט כבש, 0:1 למכבי חיפה על הפועל כפ"ס

 

מכבי חיפה ערכה היום בצהריים משחק הכנה מול הפועל כפ"ס שהסתיים ב-0:1 משער של גליינור פלט בדקה ה-31. השער היחיד במשחק הגיע מפריצה של לודוביק אוברניאק על קו שמאל, שמסר להולנדי שמכ-10 מטרים בעט לרשת. 

 

הרכב מכבי חיפה: אוהד לויטה, אייל משומר, דקל קינן, מארק ואליינטה, טאלב טוואטחה, קובי מויאל, רומאריו פירס, לודוביק אוברניאק, אלירן עטר, חן עזרא, גליינור פלט. כן שותפו: יוסי בניון, אוראל דגני, שחר הירש, סאן מנחם, שון ויסמן. שחקני הנבחרות וגילי ורמוט החולה לא היו בסגל.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ