תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרע במניסקוס למתייה, ינותח ויחמיץ את היורו

מתייה יורד מכר הדשא אמש בפאריס |
בלם ברצלונה נפצע ב-2:4 של צרפת על רוסיה. אינייסטה נערך לקלאסיקו
ז'רמי מתייה, שחקן ההגנה של ברצלונה שעלה מהספסל במשחק הידידות של צרפת מול רוסיה אמש (2:4) ונפצע כעבור 8 דקות בלבד, קרע את המיניסקוס ברגל ימין וינותח עוד השבוע.
 
מעבר למכה הקשה שספגה ברצלונה, שתחסר את הצרפתי בקלאסיקו הקרוב בשבת וגם בהמשך העונה, השחקן יחמיץ גם את יורו 2016 שתארח מולדתו בקיץ הקרוב. 
 
 
מתייה היה אמור לפתוח בקלאסיקו הקרוב בעמדת המגן השמאלי, הרי שג'ורדי אלבה הפצוע בספק גדול למפגש בשבת (21:30) מול ריאל, אך כעת לואיס אנריקה ייאלץ למצוא פיתרון אחר לאחר שגם אדריאנו הפצוע ייעדר מהקלאסיקו הקרוב.
 
מתייה ברגע הפציעה מול רוסיה (AFP)
 
אינייסטה: רוצים לנצח ולהקדיש את הקלאסיקו ליוהאן קרויף
 
עוד לפני שהגיעו תוצאות הבדיקות של מתייה, ברצלונה קיימה היום מסיבת עיתונאים ראשונה לקראת הקלאסיקו בשבת נגד ריאל מדריד, בהשתתפות הקשר אנדרס אינייסטה שלא שיחק מאז ה-1:3 על ארסנל בגומלין שמינית גמר האלופות.
 
אינייסטה התייחס תחילה למותו של האגדה יוהאן קרויף שנכנע למחלת הסרטן ואמר: "אנחנו רוצים לנצח את הקלאסיקו ולהקדיש אותו ליוהאן קרויף. זה ייתן לנו המון מוטיבציה. המורשת הכי גדולה שלו היא מה שהוא השאיר עבורנו. אנחנו מדברים על מחווה של השחקנים עצמם לקרויף. נחליט מה לעשות".
 
"אנחנו ביתרון של עשר נקודות מריאל מדריד, אבל זה לא ישפיע על הגישה שלנו למשחק", אמר הקשר על הפערים בין השתיים בטבלה, "כל משחק הוא שונה ואנחנו רוצים לנצח כל משחק שלנו נגדם. אני מקווה שיהיה לנו משחק לא פחות טוב מהניצחון 0:4 בסיבוב הראשון, אבל אני לא חושב שזה יהיה אותו דבר. זה משחק אחר והנסיבות שונות. זה טוב שיש אווירה טובה מבחינתנו, אבל לא צריכים להיות באופוריה. אולי בתחילת העונה היינו חותמים על המצב שלנו עכשיו בכל המסגרות, אבל אנחנו רוצים להשיג תארים ועדיין לא השגנו אותם. אנחנו גם רוצים לשמור על הפער מריאל מדריד".
 
 
הקשר, שסיפר כי הוא מרגיש מסופק מאוד מהיותו קפטן הקבוצה, נשאל לסיום על סרחיו ראמוס שנפצע בנבחרת, אבל צפוי לשחק: "הוא שחקן גדול ויריב שלנו זמן רב. אני יכול לומר שהוא היה הבלם הכי טוב בעולם זמן מה. יש לו רקורד שרבים היו רוצים שיהיה להם". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ