תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

איציק כרסנטי: "ערן זהבי יכול להביא למכבי חיפה אליפות, הוא הטוב ביותר"

בגלל שי חי הוא עזב את הבית. איציק כרסנטי |
הדייר, שיצא מבית האח הגדול בסערה, הוא גם אוהד שרוף של הקבוצה מהכרמל. "המחאה נגד שחר ובניון זה ביזיון גדול". וגם: מי השחקן שהכי מרגש אותו?
איציק כרסנטי, הדייר שיצא מבית האח הגדול לפני כשבועיים, זאת בעקבות פרשת שי חי המפורסמת, ממשיך לייצר כותרות.
 
הספר, שהיה אחד הדיירים המעניינים ביותר העונה, הוא גם אוהד שרוף של מכבי חיפה. כרסנטי שוחח עם ספורט1 ודיבר על יוסי בניון, ערן זהבי, המטרות, יענקלה שחר וגם על הסמל של הירוקים.
 
 
"המצב שלנו בליגה לא טוב", הבהיר איציק בייאוש, אך  הקפיד לשמור על אופטמיות: "התקווה היחידה שנותרה לנו העונה זה לזכות בגביע המדינה".
 
למרות המחאות של חלק מהאוהדים הירוקים, כרסנטי תומך ביעקב שחר ומבהיר מה הוא חושב על הקהל: "אני חושב שהניהול של יענקלה שחר מצוין ומוכח לאורך שנים. לאורך כל ההיסטוריה יעקב שחר הוא מנהל שעושה עבודה טובה. המחאה נגדו היא ביזיון. גם המחאה נגד יוסי בניון קוממה אותי, זה ביזיון גדול".
 
"ביזיון גדול" (ערן לוף)
 
"ערן זהבי הוא השחקן הישראלי הטוב ביותר", הסביר הדייר לשעבר ואף הפתיע: "הוא יכול להביא למכבי חיפה אליפות יחד עם מספר שחקנים בכירים שישחקו לצידו ויעזרו לו".
 
על דקל קינן, הסמל של הירוקים, אמר איציק בהתרגשות גדולה: "דקל קינן תמיד מרגיש אותי. הוא הסמל של המועדון. הוא ווינר, לוחם, שתמיד נלחם עבור המועדון".
 
יכול להביא למכבי חיפה אליפות? ערן זהבי (אודי ציטיאט)
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ