תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שחר: העונה הזו מאכזבת, אבל רוני לוי מאמן מצוין

שחר | צילום: ערן לוף
נשיא מכבי חיפה ב-103FM: "נקווה לסיים במקום מכובד". וגם: הנבחרת

"איש צוות נוסף? לא אמרתי שום דבר, תפסיקו לקשקש ולהתסיס את האוהדים של מכבי חיפה". נשיא מכבי חיפה יעקב שחר עלה לשידור בתכנית הספורט של רדיו 103FM ובעיקר התמקד בהפרכת השמועות בנוגע למתוכנן במועדון.

 

"אי אפשר לשאול אותי דבר לגבי העונה הבאה. כשיהיה לי מה להגיד, תשמעו", הבהיר שחר. "העונה הנוכחית די מאכזבת. אני מקווה שנצליח להשתפר ולהשיג את הנקודות הדרושות כדי להישאר במקום מכובד".

 

 

"אם לא נשתפר, הסיכוי להגיע לאירופה לא כזה גבוה", המשיך נשיא המועדון. "אם נפיק מעצמנו את היכולות המינימליות שאנחנו יכולים להפיק, נשיג את המקום. אני לא חרד, תנו לנו לעשות את העבודה שלנו. כשנגבש את התכניות שלנו, תדעו עליהן. אני חושב שרוני לוי מאמן מצוין".  

 

"יוסי בניון שחקן מצוין ואנחנו נגיע לרגע שנשב ונחליט איתו אם הוא נשאר או לא, כמה הוא מקצץ או כמה אני מוסיף לו", הוסיף שחר. "כשנגיע לסוף העונה, נסכם. יש עוד כמה משחקים עד סיום העונה ויש לו מה לתרום עוד".

 


"כשיגיע הרגע נדבר עם בניון" (ערן לוף)

 

"נהניתי לראות את השחקנים שלנו בנבחרת הצעירה. מכיוון שאני לא מרכיב את הקבוצות של מכבי חיפה, אני לא עוסק במי משחק ומי לא משחק. כשנגיע לסיכומים, תוכלו לשאול את השאלות מי לא משחק ולמה".

 

כשנשאל על זהות המועמד המועדף עליו לאימון הנבחרת, השיב: "אלישע לוי. בשנים שהוא אימן הוא הגיע להישגים. הוא דמות מאוד מתאימה לעמוד בראש נבחרת לאומית. הוא מאמן ששחקנים אוהבים לשחק למענו. אני חושב שאלישע הוא המתאים".

 

"לא עבדתי עם רן בן שמעון ולא אגרע במאומה מהמועמדים האחרים", הדגיש נשיא מכבי חיפה, והתייחס גם למאמן שעובד אצלו בימים אלה: "רוני לוי לא היה פנוי כדי להיות ברשימת המועמדים. כשפנו אליי כבר פעם אחת, שחררתי מאמן לנבחרת (גרנט)".

 


אלישע לוי, המועמד המועדף של שחר (מאיר אבן חיים)

 

"לא יכול לשפוט את המהלך שלו. איזי מנוסה והרבה שנים בכדורגל. היתה לו סיבה מספיק טובה לכך", התייחס לפרישת איזי שרצקי מההתאחדות לכדורגל.

 

כשנשאל על מצבה של נועלת הטבלה, השיב: "עצוב לי שזה הגיע לידי כך. מכבי נתניה זה אחד ממועדוני הפאר בכדורגל הישראלי. אני מקווה שברגע האחרון יימצא הפתרון המתאים ונתניה תוכל להתחיל לתפקד ולחזור למקום שהיא ראויה לו. ברור שמשהו היה פגום, אני לא יודע את כל הנתונים. כשהתוצאה מול עיניך, אתה מבין שמשהו פה כשל. זה קורה, מועדונים גדולים בעולם נכנסו לקשיים, לקח להם זמן להתאושש והם חזרו לעצמם".

 


שחר, שובר את הראש (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ