תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מליקסון עדיין סובל מכאבים, בספק לבית"ר

מליקסון. ישחק מול בית\ר? |
פרט לקשר, גם וואקמה לא בתמונת הסגל לטדי. באר שבע נקנסה ב-15,000 ש"ח

מאור מליקסון, קשר הפועל באר שבע, אמנם סיים את אימון הבוקר, האחרון שעשתה הקבוצה במחנה המיוחד בטבריה, אבל התלונן על כאבים בסיומו וכעת נראה ששיתופו במשחק החשוב בטדי ביום שני נגד בית"ר ירושלים מוטל בספק.

 

הפועל באר שבע נענשה ביום בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל ב-15,000 שקל בפועל בעקבות מספר לא מבוטל של אבוקות ורימוני עשן במשחק מול מכבי ת"א. הדיין גיורא לנדאו טען כי מאמצי הנאשמת בתופעות אלה ראויים לציון, אך בחר להעניש את המועדון בשל העובדה כי לא הצליח לזהות את האוהדים הפורעים ונאלץ להיעזר במשטרה, שמצידה נמנעת בשלב זה לחשוף את שמות החשודים ומונעת נקיטת צעדים ישירים כנגדם. 

 

 

המועדון חשש מעונש רדיוס אפשרי בעקבות עונש הרדיוס על תנאי שניתן לו בגמר הגביע בעונה שעברה על השלכת חפצים לכר הדשא, אלא שבזכות מאמציהם לאיתור הפורעים החליטו דייני בית הדין פעם נוספת להקהל בעונש.

 

במקביל, נמשכות ההכנות למשחק מול בית"ר. פרט למליקסון גם טוני וואקמה בספק למשחק למרות שהגביר את קצב האימונים שלו במהלך המחנה בטבריה. "כדי לקחת אליפות צריך לדעת לנצח משחקים כאלה", אמרו בבאר שבע.

 

ובנושא אחר: בשבוע האחרון חלה התקדמות במגעים בין ראשי המועדון לסוכניו של אובידיו חובאן כך שהסיכויים כי הקשר הרומני יקבל הארכת חוזה בתקופה הקרובה נעשו יותר ריאליים. דברים דומים אפשר לומר על המגן בן תורג'מן.

 

חובאן. התקדמות במו"מ (דני מרון)

 

לעומתם ברור כי הבלם הברזילאי וויליאם סוארס לא ימשיך לאור הפיחות במעמדו העונה והרצון של הבעלים אלונה ברקת בזר איכותי נוסף.

 

2,500 מאוהדי באר שבע כבר הבטיחו מקומם למשחק בטדי, אך בבאר שבע מצפים עם זאת לכמות כפולה לפחות. ממשטרת באר שבע נמסר כי החשוד שנעצר בהדלקת אבוקה מול מכבי ת"א, לא חזר בו מגרסתו הראשונית בה הודה במיוחס לו ומעצרו הוארך עד מחר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ