תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו מאיים, פוצ'טינו על הכוונת של יונייטד

מוריניו מאיים, פוצ'טינו על הכוונת של יונייטד
ה"מיוחד" רוצה הצעה רשמית מהשדים, במקביל גבר העניין במנג'ר טוטנהאם

"הסאן" מדווח שמנצ'סטר יונייטד הגבירה את ההתעניינות שלה במנג'ר טוטנהאם, מאוריסיו פוצ'טינו וזאת כשמנגד ישנן ידיעות על אולטימטום של ז'וזה מוריניו לגבי לקיחת התפקיד באולד טראפורד.

 

לא מכבר פורסם שלמנג'ר טוטנהאם יש סעיף שחרור של 10 מיליון ליש"ט, אבל זה לא מרתיע את מנכ"ל מנצ'סטר יונייטד, אד וודוורד, לנסות להחתימו.

 

 

ב"גארדיין" פורסם שמוריניו דורש החלטה מהירה בעניינו כאשר ברקע יש דיבורים על הצעה של ולנסיה וגישושים אפשריים מצד ריאל מדריד.

 

מוריניו סירב עד כה לכל ההצעות שקיבל לחתום בקבוצה אחרת בתקווה שיקבל את יונייטד, אבל הוא לא יכול לחכות מעבר לתחילת מאי, כשהוא דורש לקבל הצעה רשמית בתוך חודש. יונייטד רוצה לראות האם יש לה סיכוי להשיג את הכרטיס לליגת האלופות. המשמעות: אין החלטה גורפת בעניין לואי ואן חאל, אך הפורטוגלי כמובן חושק להתחיל בהכנות כשחלון ההעברות מתקרב אף הוא.

 

 

 

בתוך כך, קרא המנג'ר האגדי, אלכס פרגוסון לאוהדים להיות סבלניים כלפי ההולנדי: "קל מאוד להיות ביקורתיים, אבל הקבוצה תחזור בגדול. צריך להיות ריאליים ולראות כמה פציעות היו לקבוצה העונה. פיל ג'ונס שיחק רק שבעה משחקים". הוא שיבח את שילוב הצעירים של ואן חאל ואמר: "אין קבוצה טובה יותר באנגליה שנותנת יותר הזדמנויות לצעירים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ