תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסתמן: עטר לא ימשיך במכבי חיפה בעונה הבאה

מסתמן: עטר לא ימשיך במכבי חיפה בעונה הבאה
על פי גורמים בקבוצה, למאמן רוני לוי נמאס. המועדון בתגובה: "עטר ימשיך"

זה לא סוד שעטר לא מסתדר עם רוני לוי. השניים חוו משברים רבים מתחילת העונה והשחקן אף מצא לפני כמה חודשים את הארונית שלו בחדר ההלבשה  נעולה כשהגיע לאימון. אבל בסוף הדברים הסתדרו ועטר סיים את המשבר ללא השעיה.

 

לוי הביא עמו דפוסים חדשים לכרמל עם הגעתו בקיץ החולף, בעיקר מבחינה טקטית. "מההתחלה היו שלושה שחקנים שלא שידרו עם לוי על אותו גל", אומר גורם בקבוצה, "עטר, חן עזרא ויוסי בניון. בעוד בניון הפנים והחל לרדת אחורה ולסייע למשחק ההגנה, עזרא ובעיקר עטר ממשיכים להרגיז את רוני. עטר לא עובד בצד שמאל וכתוצאה מכך טאלב טוואטחה נפגע מקצועית".

 

 

גורמים אחרים מוסיפים שהתבוסה מול רעננה 3:0 לא הייתה רק שבר עבור הנשיא יעקב שחר, אלא עבור לוי עצמו. עטר אמנם שיחק 90 דקות מול החבורה של חיים סילבס, אבל שבוע קודם לכן הוא היה החילוף הראשון כבר במחצית. אגב, המספרים של החלוץ דווקא לא רעים העונה: שמונה שערים (שלושה מהם מפנדלים).

 

עטר. מפריע לטוואטחה מקצועית (עדי אבישי)

 

אלא שכאמור הבעיה עם עטר היא ההשתלבות שלו במערך של רוני לוי, היעדרה של שמחת חיים ובמקומה עודף עצבים המתבטא בעיקר בנפנופי ידיים תכופים. רמז ראשון לכך שלמאמן נמאס היה אפשר לקבל באמצע השבוע. עטר עלה למשחק אימון מול הפועל כפר סבא והוחלף  במחצית. בהמשך לא תורגל ב-11 וכאמור הבוקר לאחר האימון המסכם היה ברור שעטר יפתח, אבל על הספסל.

 

מבחינת לוי ואולי גם מבחינתו של שחר, עטר אינו מספק את הסחורה. הבעיה היא שהחלוץ חתום במכבי חיפה עד תום עונת 2017/18 בחוזה של כ-330 אלף דולר לעונה. למרות שלעטר יש ויהיה ביקוש (הפועל תל אביב, הפועל באר שבע, בית"ר ירושלים) שכרו הגבוה עלול להוות בעיה.

 

עטר. שכרו הגבוה עלול להוות בעיה (ערן לוף)

 

בעיה נוספת היא שהחלוץ, שהגיע לכרמל בינואר 2015 ומאז כבש 14 שערים ב-37 הופעות, הפך לאחד השחקנים הכי אהודים במועדון. אם כי לאחרונה גם ביציעים נרשמת אכזבה מחלוץ הרכש שהגיע מריימס הצרפתית.

 

ממכבי חיפה נמסר בתגובה: "לאלירן עטר יש חוזה במכבי חיפה והוא ימשיך בירוק. כל השאר עורבא ופרח".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ