אלי גוטמן: אין להפועל ת"א סיבות לחגוג השנה

אלי גוטמן: אין להפועל ת"א סיבות לחגוג השנה
המאמן לאחר ה-0:1 על עכו. ניקוליץ': "הגול הכי יפה שלי מאז שבאתי לכאן"
"זה היה משחק חשוב מול קבוצה שמתגוננת כל המשחק", ניתח בסיום ה-0:1 של הפועל תל אביב על עכו המאמן אלי גוטמן, שהתייחס כמובן גם למספר 99: "הם שיחקו עם כדורים ארוכים על קהינדה... תפסתם אותי בפעם שעברה. דרך אגב, הוא שחקן מצוין שעשה לנו בית ספר במשחק הקודם והפעם הצלחנו לשתק אותו". 
 
"ידעתי מה אני מצפה מניקוליץ', גם במחצית אמרתי לו שאני מצפה ממנו ליותר. שינסה לבעוט יותר", סיפר אלי גוטמן. "רק גול כזה היה יכול להיכנס היום. אין שום סיבה לחגיגה בהפועל ת"א השנה. צריך לעמוד במשימה שהיא להישאר בליגה".
 
 
על הטקס לכבוד כוכבי העבר אמר מאמן הפועל ת"א: "זה קהל שיודע להעריך את השחקנים האלה. כיף, אחלה מועדון". כשנשאל על העונה הבאה של הפועל ת"א, הגיב גוטמן: "אני לא מדבר עם אמיר כבירי וניר ענבר מטר מהמשחק הקרוב. אני לא מדבר על העונה הבאה, צריך לעמוד במשימה שיש לנו כרגע".
 
 
ניקוליץ', שער אדיר בבעיטה מרחוק (עדי אבישי)
 
נמניה ניקוליץ' הוסיף: "גוטמן דיבר איתי במחצית וביקש ממני לעשות יותר דברים כאלה. היינו צריכים להיות יותר סבלניים. המחשבות שלי היו לנסות להבקיע. הרגשתי שאני מסוגל לעשות את זה. הגול הכי טוב בקריירה? לא, הכי טוב מאז שהגעתי לישראל. אנחנו בדרך הנכונה ונראה במשחקים הבאים שאנחנו יכולים לתת את הכדורגל הטוב ביותר שלנו". 
 
"ראינו הפועל ת"א טובה מאוד. אנחנו יכולים לשחק יותר טוב, כבר שיחקנו יותר טוב בעבר. הטכניקה לקויה וחבל", סיכם ירון הוכנבוים. "אנחנו צריכים לכוון ליעד שלנו. זה משחק ראשון בחודשיים האחרונים שאנחנו לא כובשים והפסדנו בגלל זה. יואב כץ חזק בתחתית ויודע כמה נקודות החבר'ה שלו יודעים לעשות. נישאר בליגה, בעזרת השם".
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ