תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לא מקרי: גוטמן ביקש מניקוליץ' לבעוט מרחוק

לא מקרי: גוטמן ביקש מניקוליץ' לבעוט מרחוק
המאמן עבד עם המונטנגרי על בעיטות מחוץ לרחבה. סולחה בין הרוש לעוביידה

לאחר ה-0:1 על הפועל עכו, בהפועל תל אביב כבר חושבים על ההכנות למשחק הבא נגד מכבי נתניה, שכבר ירדה לליגה הלאומית. האדומים רוצים לנצח נגד הקבוצה החלשה בליגה על מנת להבטיח מעשית את ההישארות בליגה ולהתחיל להיערך לעונה הבאה.

 

השם הלוהט בשבועות האחרונים בוולפסון הוא הקשר המונטנגרי נמניה ניקוליץ', ששער הניצחון שלו לרשת של דני עמוס היה נושא השיחה בחדר ההלבשה אחרי המשחק בקרב השחקנים, שהתקשו להירגע ממנו. ניקוליץ' סיפר כי השער היה מהיפים בקריירה שלו ובכוונתו להמשיך לבעוט לשער מחוץ לרחבה.

 

הקרדיט לשערים האחרונים של המונטנגרי מגיע גם למאמן אלי גוטמן, שקיים לאחרונה שיחות רבות עם הקשר ודרש ממנו לבעוט ממרחק. גוטמן: "כבר לפני המשחק נגד הפועל כפר סבא עבדנו על הבעיטות של ניקוליץ' מרחוק, זה גול שעובדים עליו באימונים".

 

לא נתנו לו לחגוג שוב. הפועל ת"א סוגרת על קהינדה (עדי אבישי)

 

שחקנים בקבוצה סיפרו כי ההכנה הטקטית והשמירה על לאנרי קהינדה וסמואל גילמור הייתה מושלמת, כשאביחי ידין, אבו עביד ושמואל שיימן מנעו בעיקר ממספר 99, לארי קהינדה, לעולל להם מה שעשה לפני כחודש בניצחון 0:2 של עכו בבלומפילד. בקבוצה החמיאו גם לארון שוינפלד הפצוע, שנכנס לשחק בחצי השעה האחרונה.

 

השוער אריאל הרוש שנצפה מבצע תנועת שיסוף מול שחקן עכו חטאב עוביידה התנצל וערך פגישת סולחה עם השחקן.

 

גוטמן טען כי אינו מדבר עם הבעלים אמיר כבירי על העונה הבאה, כשבפועל רוב התוכניות כבר מוכנות והדרישות של המאמן בנושא שחרור שחקנים והחתמתם של אחרים כבר נמצאות אצל הבעלים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ