תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי ת"א מוכנה לשלם 1.7 מ' יורו תמורת אצילי

אצילי | צילום: דני מרון
גורם המקורב לצהובים: "מכבי תשמח להיכנס לתמונה". בית"ר: "יש לו חוזה"
שוק השחקנים הישראלים סובל מהיצע דליל ביותר בשנים האחרונות. במכבי תל אביב לא מצליחים למצוא שחקנים בכירים פנויים ובגזרת הליגיונרים קשה מאוד לפתות שחקנים איכותיים לחזור לליגת העל. 
 
במקביל למאבק האליפות מול הפועל באר שבע, ראשי האלופה עובדים מאחורי הקלעים על ההכנות לעונה הבאה, כאשר בקבוצה של מיץ' גולדהאר ישמחו לצרף ישראלי בכיר לחלק הקדמי העמוס למדי.
 
 
אחד השחקנים שבמכבי ת''א היו מאוד רוצים לראות בצהוב-כחול בשנים הבאות הוא עומר אצילי. להערכת גורמים המקורבים למועדון, אצל האלופה יהיו מוכנים להשקיע ברכישת הקשר 1.7 מליון יורו אם בית"ר ירושלים תסכים למכור אותו.
 
קפטן בית''ר ירושלים אמנם חזר לאימונים ולסגל בית"ר לקראת המשחק מול המוליכה הפועל באר שבע (שני, 20:55), אבל הסאגה להשארתו ולהמשך ההתקשרות איתו בחוזה חדש עדיין נמשכת. בבירה מוכנים לשלם לאצילי סכומים גדולים יותר, אך ללא סעיף יציאה כתוב לחו''ל, אלא הבטחה של אלי טביב שבעתיד אם תגיע הצעה טובה בעיתוי הנכון לבעלים הוא לא יעמוד בדרכו. 
 

גולדהאר וקרויף, עם הפנים קדימה (אסף קליגר)
 
רונן קצב, סוכנו של אצילי, אמר לכתבנו אשר גולדברג: ''בארץ עומר ישחק רק בבית''ר ולא יימכר לקבוצה אחרת. הכיוון שלנו בעתיד הוא לשחק בחו''ל בקבוצה איכותית, בארץ עומר רוצה לשחק בבית''ר ירושלים". 
 
גורם המקורב לצהובים אמר לספורט 1: "למכבי ת''א יש יחסים טובים עם בית''ר, הכל עניין של היצע וביקוש. אם בית''ר תחליט למכור אותו או שהשחקן ירצה להתקדם ולא תהיה לו הצעה ממשית מחו''ל, מכבי תשמח להיכנס לתמונה''.
 
אותו גורם הוסיף: ''מכבי רואה באצילי, שאגב גדל אצלה עד גיל נערים, סוג של פספוס ומכירה ביכולתו הטובה במשחקי הליגה. כמו שהגיעו לשורותיה שחקנים כמו ערן זהבי, עדן בן בסט וטל בן חיים, גם אצילי עונה לקטגוריה של השחקנים הישראלים הנ''ל''. 
 
מבית"ר ירושלים נמסר בתגובה: "לעומר יש חוזה לעוד שנה וחצי בבית"ר, כל התעסקות שאינה קשורה למשחק מול באר שבע אינה רלוונטית".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ