תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מאור בוזגלו: "בתיה שהר האחראית לניצחון שלנו"

שהר. \תמיד האמנתי וידעתי שהזמן שלי יגיע\ | צילום: דני מרון
קשר ב"ש התבדח. בן שהר, מבקיע הצמד: "קורה כאן משהו מאוד גדול"

הפועל באר שבע הצליחה לעמוד בלחץ וגברה 0:2 על בית"ר ירושלים, היריבה הקשה ביותר שלה מלבד מכבי תל אביב, בדרך לאליפות היסטורית. כ-6000 אוהדים ליוו את הקבוצה מבירת הנגב וסיפקו אווירה מחשמלת בהחלט נתנה מוטיבציה נוספת לשחקנים.

 

גיבור המשחק היה ללא ספק בן שהר, שלאחר תקופה לא טובה, קיבל סוף סוף את ההזדמנות מברק בכר וידע לקחת אותה בשתי ידיים. גם השחקנים ידעו לפרגן לחלוץ, אך מעל כולם היה זה מאור בוזגלו, שפרסם באינסטגרם: "משחק קשה וניצחון גדול שהגיע אחרי הכנה מעולה, לחימה של כולנו, אבל מעל הכל אחראית לניצחון הזה אישה אחת. תודה בתיה שהר (אימו של בן, י.ב.)". החלוץ לא נשא חייב וענה: "אסור לשכוח את יעקב (אביו של מאור, י.ב.)".

 

 

"תמיד האמנתי וידעתי שהזמן שלי יגיע", אמר שהר לאחר המשחק. "התחלתי לא טוב את העונה, נפצעתי. כשחזרתי, הקבוצה כבר רצה וחיכיתי.. אני שמח שידעתי לספק את הסחורה ברגע מאוד חשוב. אני מקווה שגם ברגעים אחרים אהיה משמעותי. מתרחש כאן משהו מאוד גדול, אך עדיין מוקדם לחגוג, יש עוד שבעה מחזורים עד לסיום העונה. אין מילים על הקהל. הם מעודדים אותנו, תומכים בנו והולכים אתנו לכל מקום, אנחנו צריכים אותם גם במשחקים הבאים".

 

 

 

בוזגלו. יודע למי צריך להודות (אינסטגרם)

 

"לא באנו לחוצים, ידענו מה המטרות שלנו במשחק והראנו את היכולות שלנו. מי שלא יודע להתמודד במעמדים האלה – מקומו לא פה. כל משחק הוא קריטי בפלייאוף, כל קבוצה שתפתח פער, יהיה קשה מאוד להדביק אותה. אסור לנו להרפות עד הישורת האחרונה. ניצחון כזה יכול לתת לנו פוש גדול, הראנו שאנחנו לא מוותרים ונמשיך עם זה גם בשבת".

 

"כשאתה רוצה לקחת אליפות אתה צריך לנצח יותר", הוסיף ברק בכר. "ידענו שאנחנו חייבים לחזור עם הנקודות לאחר שלושה משחקים שלא ניצחנו. עשינו הכנה מאוד טובה, היינו מאוד שקטים והלחץ מסביב לא חלחל".

 

בכר. "צריך לדעת לנצח יותר" (דני מרון)

 

"עשינו מחנה אימון פנטסטי בטבריה, עבדנו על הדברים הפחות שבלטו אצלנו בתקופה האחרונה. הצלחנו לשפר את זה בצורה טובה ואני שמח שהצלחנו ליישם את זה במשחק מאוד קשה. אנחנו לא בנויים על שחקן כזה או אחר. היו שחקנים מאוד משמעותיים שהיו חסרים, יש לנו סגל טוב, שחקנים רעבים. שחקן כמו בן סער ו-וובה בראון, שפתח פעם ראשונה, באמת נכנסו לתבנית".

 

"כל השנה אנחנו מתעסקים בעצמנו והשם שלנו נישא בפי קבוצות אחרות. אפשר מדי פעם להגיד איזה משפט... אבל אנחנו מקום ראשון ואנחנו עדיין מסתכלים על עצמנו. אני חושב שאנחנו נלחמים בכל משחק, רק שהיום הבאנו קצת יותר שקט ואיכות, בניגוד למשחקים האחרונים. זה השדרוג".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ