תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יובה בעקבות חאמס, שני אוהדים תובעים את ריאל

יובה בעקבות חאמס, שני אוהדים תובעים את ריאל
הסערה סביב הקולומביאני ממשיכה. ומדוע שני מדרידיסטאס דורשים פיצוי?
שמו של חאמס רודריגס הושם ברשימת ההעברות של ריאל מדריד, כך פורסם בחודשים האחרונים בתקשורת הספרדית. הכוכב הקולומביאני, שעלה 80 מיליון יורו ומותג כסופרסטאר הבא של הבלאנקוס, סופג ביקורות בארצו, לא מצליח להרשים את זינדין זידאן וכבר שכח מתי קיבל בפעם האחרונה מקום בהרכב. זה לא אומר שאין ביקוש לשירותיו. 
 
על פי פרסומים באנגליה, יובנטוס הולכת להילחם בכל הכוח על החתמתו של חאמס. הגברת הזקנה מתכוננת לאפשרות שפול פוגבה ופאולו דיבאלה יימכרו, כאשר גם אלבארו מוראטה עשוי לחזור לריאל מדריד. גם מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי הוזכרו כמעוניינות להחתים את הקולומביאני, שלא מקבל קרדיט מזידאן. 
 
 
מוקדם יותר התלוננה אימו של חאמס: "הוא על הספסל, ברור שמבחינת זידאן הוא לא נחשב. הוא רק נמצא שם כדי למלא את המקום אם מישהו חסר. חבל". פילאר רוביו, אשתו של סרחיו ראמוס ענתה: "קאסמירו יוצר איזון, הוא היה מצוין. ב-BBC לא נוגעים. חאמס לא בסדר העדיפויות כרגע. סבלנות, צריך לחכות ולקוות שהיום שלו יגיע. מבקרים את חאמס ואת איסקו, משווים אותם לקאסמירו. הם לא קשרים הגנתיים. הבינו, הם מאוד שונים, בארץ העיוורים הפוזל הוא מלך". 
 
בינתיים, הנהלת ריאל מדריד מתמודדת גם עם בעיות צנועות בהרבה. שני אוהדים של הבלאנקוס, ראול חימנס גיים וסוסאנה קסטניו קאבה, הגישו תביעה נגד נשיא המועדון פלורנטינו פרס בגין נסיבות ההדחה מגביע המלך. "כואב להביע תמיכה בעבודה או בבתי הקפה, זה גרם להם עוגמת נפש ותחושת אימפוטנציה". אחד המתלוננים טען: "בבית הספר בנותיי חוו כאב נפשי בגלל מה שקרה, המון כאב". אז מה הם רוצים? התובעים דורשים מפרס פיצוי בסך 500 יורו.
 

צ'רישב, גם הוא עדיין לא מבין איך זה קרה (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ