תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'אבי: רוצה לאמן בעתיד את ברצלונה, זו המטרה

צ'אבי |
הקשר בראיון: "אשאר בענף, אשנא את עצמי אם אצטרך להיות תקוע במשרד"
אחד האחראים להצלחה המסחררת של ברצלונה בעשור האחרון, צ'אבי הרננדס, עזב בסיום העונה האחרונה את הבית ויצא להרתפקה בקטאר. עם זאת, נראה כי לא רחוק היום שבו יחזור הקשר למקום שבו הפך לאגדה עוד בחייו.
 
כוכב בארסה לשעבר העניק ראיון למגזין הבריטי "4-4-2" והבהיר: "אני רוצה לחזור בעתיד לברצלונה, זה הבית שלי. החלום שלי זה לאמן את בארסה ואני לא מסתיר את זה. זו המטרה שלי לטווח הבינוני. אני רוצה לעבוד בקבוצה שהיא הבית שלי".
 
 
גם בגיל 36 וגם אחרי שזכה בכל תואר אפשרי צ'אבי עדיין מדבר על כדורגל בהתרגשות גדולה. "הכדורגל הוא עדיין התחביב שלי וזה מה שיפה בעניין. כל פעם שיש לי 10 דקות פנויות אני פותח את הטלוויזיה ורואה כדורגל", סיפר הקשר והוסיף: "אין לי ספק שאשאר בענף, אשנא את עצמי אם אצטרך להיות תקוע במשרד".
 
הקשר הספרדי סיפר גם על ההתרשמות שלו מהכדורגל בקטאר: "זו ליגה מקצוענית. אני נוגע בכדור 100 פעם במשחק. ברור שזו לא אירופה וטקטית הליגה לא מפותחת. אני רוצה להשאיר את המורשת שלי לקראת מונדיאל 2022".
 
צ'אבי, כאמור, הוא אחד השחקנים המרכזיים בהצגה של ברצלונה בעשור האחרון. הוא היה שותף לזכיה ב-8 אליפויות, 4 גביעי ליגת האלופות ועוד אין-ספור תארים "קטנים". כמו כן, היה הכוכב של נבחרת ספרד בזכיות באליפות אירופה (2008, 2012) ובמונדיאל (2010).
 

יזכה עם בארסה באלופות גם כמאמן? (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ