תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש במכבי ת"א שטל בן חיים גמר את העונה

בן חיים |
הבלם, המושבת תקופה ארוכה, נשלח לבדיקת MRI כדי לברר את חומרת מצבו
בלם מכבי תל אביב טל בן חיים, שנפצע בברך במהלך האימון ביום רביעי, מרותק לביתו עם כאבים חזקים וייתכן שגמר את העונה. השחקן נשלח לבדיקת MRI שלאחריה יתברר אם הפגיעה גרמה לכך שייעדר תקופה ממושכת, שתשבית אותו מעבר למשחקים הקרובים בליגה נגד בית"ר ירושלים ומכבי חיפה בליגה וחצי גמר גביע המדינה מול בני סכנין.
 
גורם המקורב למועדון אמר לספורט1: "טל הוא בחור שאינו מרבה להיפצע ויעשה הכל כדי לשוב ולעזור למכבי תל אביב. באבחנה הראשונה נראה שאין פגיעה ברצועות הברך ורק הבדיקה הקרובה תכריע".
 
 
במכבי תל אביב דבקים נכון לעכשיו בבקשתם לשחרר את השחקנים ממסע נבחרת ישראל לארצות הברית, שם תקיים הנבחרת מחנה אימונים ומשחק נגד נבחרת ג'מייקה בסוף חודש מאי ותחילת יוני. 
 
במועדון ממתינים לבחירת המאמן הלאומי החדש בעוד כשבועיים ולשובו מארצות הברית של יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני כדי לקיים פגישה עם השניים ולבקש את שחרורם של שחקני הקבוצה מהמסע לאמריקה.
 
מכבי תל אביב ממשיכה בהכנותיה למשחק ביום שני בבלומפילד נגד בית"ר ירושלים ולפי האימונים במתחם קרית שלום המאמן ההולנדי פטר בוס אינו מתכוון לבצע שינויים בשיטת המשחק. ההולנדי אמור להמשיך עם ההרכב ששינה את פני הקבוצה בהגעתם של חאריס מדוניאנין ואורלנדו סה. 
 
מלבד שובו מהרחקה בשל כרטיסים צהובים של אלי דסה לעמדת המגן הימני, ההרכב הקלאסי אמור להישמר בפתיחת המשחק ואמור להיראות כך: פרדראג ראיקוביץ'; אלי דסה, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, עומרי בן הרוש; גל אלברמן, חאריס מדוניאנין, דור מיכה; אורלנדו סה, ערן זהבי, טל בן חיים.
 

זהבי, יקבל פטור מהנבחרת? (דני מרון)
 
גורם המקורב לקבוצה טוען: "פטר בוס שונה לחלוטין מהמאמנים הקודמים ואצלו יש הרכב קבוע ועוד שניים או שלושה שחקנים שנכנסים למערך הרוטציה אם יש הרחקות או פציעות בעמדות השונות. בוס בחר כבלמים את גארסיה וטיבי והפירוש הוא שטל בן חיים איבד את מקומו בהרכב כבר קרוב לחודשיים. גם לנוסא איגייבור הפצוע עכשיו אין מקום בהרכב הראשון. שחקנים כמו דור פרץ, יובל שפונגין, שלומי אזולאי, אבי ריקן, ברק יצחקי ועדן בן בסט יתקשו לפרוץ להרכב הפותח מעבר לפציעות או הרחקות של שחקני ההרכב לו נאמן המאמן". 
 
הבלם טל בן חיים יעבור במהלך בדיקה לאחר שנפצע ברביעי בברכו. נוסא איגייבור ממשיך בתכנית שיקום הפציעה בקרסול כשגם אבי ריקן עדיין בהליכי החלמה מהקרע החלקי בשריר הירך. כל השלושה לא יעמדו לרשותו של המאמן ביום שני מול בית"ר ירושלים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ